Widowiskowość i duży ładunek emocji to domena sportu żużlowego. Mecze organizowane przez ZKŻ SSA odbywają się na pięknie położonym stadionie przy blasku jupiterów. To piękne, wieczorne spektakle, z elementami artystycznymi, muzycznymi i pirotechnicznymi. Naszymi gośćmi ma zawodach żużlowych są najbardziej znaczący przedsiębiorcy w regionie, władze samorządowe, parlamentarzyści oraz wybitne osobowości ze świata dziennikarstwa, filmu, mody czy sportu. W tym gronie organizujemy spotkania, podczas których można wymienić poglądy na temat współistnienia sportu i biznesu w naszym kraju oraz regionie.

ZKŻ SSA od kilkunastu sezonów zajmuje czołowe miejsca w gronie najlepszych polskich drużyn i najprężniej działających klubów sportowych! Dowodem na to jest przedłużenie umowy z NC+ na transmisję spotkań PGE Ekstraligi. W ostatnich sezonach współpracy liczba osób oglądająca w naszym kraju zmagania żużlowców to już miliony widzów! Dzięki temu doskonały wizerunek Państwa firmy stanie się jeszcze bardziej rozpoznawalny w oczach tysięcy odbiorców nie tylko z terenu naszego regionu, ale również w całym kraju i za granicą!

Sport żużlowy od 70 lat jest wpisany także w lokalną tradycję i stanowi najbardziej popularną dyscyplinę w naszym regionie. Mecze ligowe na stadionie w Zielonej Górze ogląda kilkanaście tysięcy widzów, będących odbiorcami Państwa marki. Na widowiska żużlowe do naszego miasta przyjeżdżają także kibice z całego regionu lubuskiego, z kraju i zagranicy. Bezcenne jest również przyjazne postrzeganie firmy, która angażuje się w lokalne inicjatywy, propagujące sport i zdrowy styl życia, a z takich akcji słynie ZKŻ SSA oraz Fundacja Falubaz Pomaga. Dlatego zachęcamy Państwa do współpracy z naszym klubem i drużyną Falubazu Zielona Góra.