Aktualności

17 listopada prezentacja Falubazu Zielona Góra

Za niecały miesiąc prezentacja Falubazu Zielona Góra na sezon 2019! W zielonogórskim Amfiteatrze żużlowy spotkają się z kibicami 17 listopada, dwa dni po zamknięciu okienka tranfserowego w PGE Ekstralidze.

Amfiteatr to dla zielonogórzan miejsce kultowe, podobnie jak stadion przy W69. Przez lata kojarzony z Festiwalem Piosenki Rosyjskiej, teraz bardziej z występami kabaretów. Na scenie Amfiteatru występowały największe gwiazdy polskiej i zagranicznej muzyki, a kilkukrotnie też żużlowcy. Właśnie tam ogłoszono powrót do historycznej nazwy Falubaz, a Andrzej Huszcza wzruszająco żegnał się z kibicami po 33 latach wielkiej kariery. Amfiteatr w Zielonej Górze to miejsce najczęściej wspominane w kontekście najlepszych prezentacji drużyny. Ostatni raz widzieliśmy się tam w falubazowym gronie przed sezonem 2010. 

Początek prezentacji zaplanowano na godzinę 17:00. Na scenie zaprezentuje się cała drużyna Falubazu Zielona Góra na sezon 2019. Dla kibiców będzie to także pierwsza okazja do przywitania nowych twarzy w zespole.

Wstęp na to wydarzenie będzie darmowy.