Aktualności

Atrakcyjna oferta żużlowa Zakładów Bukmacherskich Milenium

Atrakcyjne bonusy, stałe promocje i bogata oferta zakładów dla fanów żużla – i sportu w ogóle. Tak, w telegraficznym skrócie, prezentuje się na co dzień Milenium Zakłady Bukmacherskie. W sezonie 2019 zielonogórska firma pojedzie w parze z Falubazem.

Milenium Zakłady Bukmacherskie funkcjonuje na polskim rynku od ponad 14 lat, co czyni je jednym z najdłużej działających bukmacherów w kraju. Zaczynał od 15 punktów przyjmowania zakładów, dziś posiada ich blisko 140, w tym cztery zlokalizowane w Zielonej Górze. W 2012 roku otrzymał zezwolenie na przyjmowanie zakładów w Internecie i od tamtej pory funkcjonuje także jako bukmacher internetowy.

Oferta zakładów bukmacherskich w Milenium obejmuje kilkadziesiąt dyscyplin sportowych. Wśród najczęściej obstawianych zdarzeń prym wiodą mecze piłkarskie, tenisowe, koszykarskie i hokejowe. Jak na tym tle prezentuje się żużel?

Oferta żużlowa w Milenium

Speedway jest bardzo atrakcyjny dla typerów. Wszak żużel uchodzi w Polsce za jeden ze sportów narodowych. Milenium oferuje zakłady na każdą z trzech lig żużlowych w naszym kraju, do tego dokłada szeroką gamę zakładów na zawody takie jak SGP, SEC czy Speedway of Nations.

Oprócz klasycznego typowania zwycięzcy meczu lub turnieju, gracze mają do wyboru wiele zdarzeń dodatkowych, np. liczbę punktów zdobytych przez zawodnika, liczbę wygranych biegów, mogą obstawić, kto z wybranej pary okaże się skuteczniejszy albo – w przypadku zawodów indywidualnych – kto stanie na podium.

– Nasze kluby od lat wiedzą, jak zapewnić kibicom doskonałe widowisko, dlatego wśród kibiców znajduje się rzesza graczy, którzy szukają coraz szerszej i urozmaiconej oferty bukmacherskiej na żużel – mówi Radosław Krawczyk, członek zarządu Milenium Zakłady Bukmacherskie. – Z każdym rokiem klienci mają wobec nas coraz większe wymagania i oczekują świeżych propozycji.

Zakłady sezonowe, w których obstawia się drużynowego mistrza Polski, spadkowicza albo indywidualnego mistrza świata, od wielu lat są dla zielonogórskiego bukmachera normą. Dlatego oferta żużlowa w Milenium od dawna jest jedną z najatrakcyjniejszych na rynku bukmacherskim.

W najbliższym sezonie na kibiców czeka jednak szereg nowych propozycji. Na przykład kto z dwójki wybranych zawodników wykręci wyższą średnią punktową w całym sezonie. Albo czy Patryk Dudek okaże się na przestrzeni całego roku skuteczniejszy w lidze od liderów innych drużyn. W zakładach bukmacherskich Milenium pojawi się też m.in. możliwość odgadnięcia składu finału Speedway Ekstraligi.

Na jakie bonusy bukmacherskie i promocje mogą liczyć gracze?

Przede wszystkim na BONUS NA START, który nowo zarejestrowanym graczom internetowym pozwala otrzymać aż 760 zł dodatkowych środków od pierwszego depozytu.

Ponadto Milenium oferuje DARMOWY ZAKŁAD w wysokości 10 zł, co sprawia, że pierwszy kupon nie jest obarczony ryzykiem – w przypadku przegranej stawka wraca na konto obstawiającego.

Spośród stałych promocji oferowanych przez Milenium na największą uwagę zasługuje Happy Hour, dzięki której wygrane na kuponach rosną o 14 procent. Aktualnie promocja ta ma u zielonogórskiego bukmachera wyjątkowy charakter. Obowiązuje bowiem przez 24 godziny na dobę i na wszystkie produkty – zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo i wirtualne sporty.

Milenium Zakłady Bukmacherskie działa na polskim rynku od 2004 roku. Jest jednym z największych legalnych bukmacherów w Polsce. Działa zgodnie z polskim prawem na mocy koncesji wydanej przez Ministra Finansów. Dzięki temu obstawianie zakładów sportowych w Milenium jest całkowicie legalne i nie wiąże się z żadnym ryzykiem prawnym dla graczy.