Aktualności

Autokarowy wyjazd do Leszna. Bilety na mecz z Unią w Zielonej Górze

Już w piątek Falubaz jedzie na gorąc teren do Leszna. W IV rundzie PGE Ekstraligi zmierzymy się z Unią, która do tej pory w lidze nie przegrała. Na wsparcie kibiców w tym spotkaniu liczy cała zielonogórska drużyna. Kibice na stadion im. Alfreda Smoczyka wybierają się m.in. autokarami.

Bilety na mecz w Lesznie kupić można w Sklepach Kibica w Focus Mall oraz Auchan. Cena pojedynczej wejściówki to 45 złotych. Przy zakupie biletu należy podać dane osobowe (imię, nazwisko oraz PESEL), która trafią na listę wyjazdową. Koniec sprzedaży biletów w piątek o 13:30.

Informacje organizacyjne od klubu z Leszna:

Kibiców drużyny z Zielonej Góry prosimy o:

 1. Przygotowanie imiennej, alfabetycznej listy uczestników wyjazdu. Uwaga! Osoby niepełnoletnie będą przyjmowane tylko z dorosłym opiekunem, którego nazwisko winno być wskazane przy nazwisku niepełnoletniego uczestnika wyjazdu.
 2. Potwierdzenie powyższej listy przez  Zielonogórski Klub Żużlowy oraz wysłanie potwierdzonej listy do klubu  Unia Leszno S.S.A. na adres klub@unia.leszno.pl do dnia 26.04.2018 do godziny 16.00
 1. Posiadanie dokumentu tożsamości przez każdego uczestnika zorganizowanego wyjazdu
  do wglądu w każdym czasie na wezwanie Policji i Służby Porządkowej.
 2. Wskazanie osoby odpowiedzialnej za organizację wyjazdu z ramienia Zielonogórskiego Klubu Żużlowego wraz z podaniem kontaktowego telefonu komórkowego.
 3. Określenie ilości środków transportu oraz rodzaju środka transportu (np. autokar, bus, PKP, PKS) wraz z podaniem numerów rejestracyjnych pojazdu oraz podanie planowej godziny przyjazdu na stadion im. A. Smoczyka
 4. Ze względu na planowane kontrole wszystkich kibiców z Zielonej Góry, grupa zorganizowana zobowiązana jest do przyjazdu na stadion na 2 godziny przed planowanym rozpoczęciem zawodów tj. godz. 17.30

Organizator wyznaczy parking dla autobusów (PRZYJAZD ZORGANIZOWANY) dla kibiców z Zielonej Góry pod wieżą sędziowską przy ul. Strzeleckiej.

Parking  dla busów oraz samochodów osobowych zorganizowany będzie naprzeciwko Straży Pożarnej na ulicy Okrężnej, czynny od godz. 17.30.

Wjazd na wszystkie wyznaczone parkingi możliwy będzie tylko i wyłącznie od strony
ul. Okrężnej.

Informacje dodatkowe:

 1. Cena biletu do Sektora GOŚCI dla kibiców drużyny Falubaz Zielona Góra wynosi 45 zł.

      2.Kibice drużyny Falubaz Zielona Góra zostaną przyjęci do sektora GOŚCI,
         w którym znajduje się punkt sprzedaży napojów i żywności oraz bezpłatna toaleta.

 1. Zakupu biletów będzie można dokonać w punkcie sprzedaży bezpośrednio przy sektorze GOŚCI.
 2. Przed wpuszczeniem kibiców do sektora GOŚCI zostanie przeprowadzona obowiązkowo szczegółowa kontrola osobista WSZYSTKICH kibiców z Zielonej Góry mająca na celu wykluczenie posiadania:
 • Pirotechniki (wszelkiego typu),
 • Narzędzi niebezpiecznych (wszelkiego typu),
 • Alkoholu,
 • Napoi o pojemności powyżej 0,5l.
 • Flag, transparentów z hasłami obrażającymi Klub UNIA Leszno,
  a w szczególności: pracowników, członków Zarządu klubu, zawodników, sponsorów, gości klubu, władz miasta, województwa itd.
 • Flag, transporterów z hasłami obrażającymi klub Gości,
 • Transparentów z hasłami wykraczającymi poza akcje wspierania swojej drużyny, a w szczególności treści politycznej i religijnej,
 • Sektorówek wszelkiego typu.
 • Flag zamontowanych na plastikowych rurkach(uchwytach)
 • W przypadku wniesienia bębna do dopingu kibice zobowiązani są do otwarcia go w celu sprawdzenia zawartości!!!!!

W PRZYPADKU UJAWNIENIA PODCZAS KONTROLI OSOBISTEJ POSIADANIA ŚRODKÓW PIROTECHNICZNYCH, NARZĘDZI NIEBEZPIECZNYCH I ALKOHOLU, OSOBA TA KA ZOSTANIE NIEZWŁOCZNIE ZATRZYMANA I PRZEKAZANA POLICJI.

 1. Przed wpuszczeniem kibiców gości do wydzielonego sektora oraz po zakończeniu meczu, po wyjściu kibiców, przedstawiciel właściciela obiektu – MOSiR Leszno oraz osoba odpowiedzialna za organizację wyjazdu dokonują pisemnego, protokolarnego odbioru sektora gości pod kątem sprawności urządzeń i wyposażenia stadionowego. Brak uczestnictwa w odbiorze sektora osoby odpowiedzialnej za organizację wyjazdu będzie traktowany jako rezygnacja z powyższego uprawnienia, co nie wpływa na ważność sporządzonego protokołu.
 2. W przypadku stwierdzenia wystąpienia zniszczeń pomeczowych, do protokołu załącza się materiał zdjęciowy dokumentacyjny zniszczenia. W/w dokumentacja będzie podstawą
  do dochodzenia zwrotu kosztów za powstanie zniszczenia.
 3. Prosimy o umieszczenie we wszystkich pojazdach kibiców z Zielonej Góry białej kartki A4 za szybą, w celu ułatwienia identyfikacji i skierowania na właściwy parking

UWAGA:

Unia Leszno Sportowa S.Ainformuje, że zgodnie z ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych ostateczną decyzję o wpuszczaniu kibiców drużyny Falubaz Zielona Góra do wydzielonego sektora GOŚCI podejmie Organizator w porozumieniem ze Służbami Porządkowymi.

Ponadto informujemy, że indywidualni kibice drużyny Falubaz Zielona Góra, którzy nie są zainteresowani wejściem do wydzielonego sektora dla gości (np. kibice indywidualni, rodziny z dziećmi) będą mogli nabyć wyłącznie bilety na zasadach ogólnych. Sprzedaż biletów  na powyższe sektory będą prowadziły kasy zlokalizowane przy stadionie oraz na stronie  internetowej bilety.ksul.pl