Aktualności

Czwartek z Falubazem: DuZers i PePe w Gorzowie. Polska - Szwecja w Poznaniu

Ciekawie zapowiada się dzisiejsze popołudnie na torach żużlowych. Czeka nas bowiem występ sześciu zawodników Falubazu w trzech imprezach.

German Open w Olching, godz. 14:00

Martin Smolinski i Mads Hansen wystąpią dziś w turnieju German Open na torze w Olching. Nasi zawodnicy mieli ostatnio przerwę w startach i dziś będą mieli ponowną okazję do ścigania. W Olching poza Martinem i Madsen wystartują także m.in. Rafał Okoniewski, Rune Holta, Wiktor Trofimov jr, czy Bjarne Pedersen.


Polska - Szwecja w Poznaniu, godz. 14:00

Na poznańskim Golęcinie rozegrany dziś zostanie kolejny mecz towarzyski Żużlowej Reprezentacji Polski. Biało-Czerwoni zmierzą się dzisiaj z reprezentacją Szwecji. W barwach naszej drużyny pojedzie Grzegorz Zengota, dl aktórego będzie to tegoroczny debiut w drużynie Marka Cieślaka. W ekipie rywali Polaków zobaczymy natomiast Jacoba Thorssella. Dla Szweda będzie to kolejna okazja na wyjście z kryzysu.

Transmisja tego pojedynku, od godziny 13:45 w Polsat Sport


Memoriał Edwarda Jancarza w Gorzowie Wielkopolskim, godz. 17:00

Na koniec dnia duże emocje na torze w Gorzowie. Dziś odbędzie się tam Memoriał Edwarda Jancarza z udziałem Patryka Dudka i Piotra Protasiewicza. Obsada tych zawodów gwarantuje ciekawe ściganie. Poza dwójką naszych zawodników na torze zobaczymy także Bartosza Zmarzlika, Krzysztofa Kasprzaka, Vaclava Milika czy Przemysława Pawlickiego.

Transmisja turnieju, od godziny 17:00 w nSport+