Aktualności

Falubaz po raz trzeci w Norweskiej Dolinie

Rozpoczynające się w niedzielę zgrupowanie żużlowców Falubazu w Szklarskiej Porębie po raz trzeci odbędzie się w resorcie Norweska Dolina. Jest to miejsce, w którym naszym żużlowcom niczego nie brakuje. Świetnie wyposażone apartamenty, bardzo dobra kuchani oraz strefa SPA. To niezbędne rzeczy na każdym obozie sportowym.

Nieskalana przyroda, piękne plenery, majestatyczne góry i wyjątkowa, inspirująca atmosfera - oto powody, dla których warto odwiedzić apartamenty w Szklarskiej Porębie.

Norweska Dolina to dziewięć ekskluzywnych willi nawiązujących do fenomenu Doliny Siedmiu Domów - części Szklarskiej Poręby zamieszkiwanej przez środowiska artystyczne, które ściągały tutaj od końca XIX wieku, w znacznej mierze przyczyniając się do kierunku rozwoju miasta i jego niezwykłego klimatu.

Każda z willi Norweskiej Doliny ma swój unikalny charakter i wyjątkowe akcenty. Wszystkie są zaprojektowane w stylu tradycyjnej architektury norweskiej, przy wykorzystaniu materiałów najwyższej jakości, z naciskiem na materiały naturalne, rozwiązania ekologiczne i energooszczędne.

- Świetne warunki, świetna kuchnia. Jestem pod wielkim wrażeniem. Nie pamiętam obozu, w którym mieliśmy takie warunki zakwaterowania. To najwyższa półka światowa i nie boję tego powiedzieć - mówił Piotr Protasiewicz w trakcie pierwszego zgrupowania w Norweskiej Dolinie.

Żużlowcy Falubazu w resorcie Norweska Dolina będą nie tylko odpoczywać po ciężkich treningach, ale także jeść posiłki w nowo otwartej restauracji, grać w kręgle czy korzystać ze strefy SPA i Wellness. Obóz Falubaz rozpocznie się w najbliższą niedzielę 10 lutego i potrwa do piątku.