Aktualności

Jedziemy do końca! Jutro ostatni mecz sezonu przy W69

Sezon jest na finiszu. I choć z wielu stron słychać głosy rozczarowania, żużlowcy Stelmetu Falubazu chcą się pożegnać z tegorocznymi rozgrywkami PGE Ekstraligi i z najlepszymi kibicami na świecie w pięknym stylu, pełnym ambicji, adrenaliny i walki do ostatnich metrów. 

MARTIN VACULIK 
To jest mój pierwszy sezon w barwach drużyny z Zielonej Góry. Mogę powiedzieć, że kibice tutaj potrafią stworzyć rewelacyjną atmosferę. Dziękuję Wam za to! Najbardziej utkwiły mi w pamięci mecze derbowe ze Stalą Gorzów. Dlaczego? To są spotkania o szczególnej wartości zarówno dla zawodników, jak i dla kibiców. Kiedyś ktoś mi powiedział, że można przegrać walkę o medal, ale derby wygrać trzeba! W tym roku wygraliśmy oba mecze! Atmosfera, oprawa, reakcje na trybunach i w parku maszyn są w takich momentach niepowtarzalne. Byłem naprawdę pod wielkim wrażeniem. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby w przyszłym roku ten sukces powtórzyć 

TOMASZ WALCZAK 
Kochani, wiem, że nie poszło nam tak, jak wszyscy byśmy tego chcieli. Zawiedliśmy Was, ale i zawiedliśmy przede wszystkim siebie. Wesprzyjcie nas w niedzielę, bo będzie nam to bardzo potrzebne, a my na pewno odwdzięczymy się walką do ostatnich metrów.

INFORMATOR KIBICA PRZED MECZEM O BRĄZ PRZY W69

ADAM SKÓRNICKI 
Punkt numer jeden planu, czyli awans do rundy play-off, zrealizowaliśmy. Nie udało się jednak wjechać w komplecie personalnym do tej fazy rozgrywek. Nie udało się uzyskać satysfakcjonującej mocy całego zespołu i nie udało się doprowadzić naszych młodych zawodników do skuteczniejszej jazdy na tym etapie. Rzeczywistość okazała się brutalna, ale nie chcieliśmy ani sobie, ani Wam sprawić przykrości. I pamiętajmy, że punkt wyjścia do dalszej pracy z drużyną jest lepszy niż kilkanaście miesięcy temu. Dziś przed nami arcytrudne sportowe zadanie, ale chcemy zapewnić Wam świetne widowisko i w ten sposób podziękować za całoroczny doping.  

PIOTR PROTASIEWICZ
Żegnamy się z sezonem 2019 przed własną publicznością. Chcemy Wam podziękować za niesamowite wsparcie, którym nas obdarzaliście przez cały rok. W tej klasyfikacji zajmujecie pierwsze miejsce w Polsce! My ostatnio mamy gorszy moment, ale chcemy to ostatnie spotkanie pojechać dla Was. Damy z siebie na pewno 100 procent! 

PATRYK DUDEK 
W niedzielę jedziemy ostatni mecz ligowy na torze w Zielonej Górze. Serdecznie chcę Was więc zaprosić na stadion i prosić przy okazji, żebyśmy zrobili niezły kocioł na trybunach i na torze. Widzimy się o 16.00 przy W69. Wszyscy na zielono!