Aktualności

Karnetowicze wspierają Falubaz wybierając jeden z czterech wariantów

Cegiełki, unikatowe zestawy upominkowe, okolicznościowy kontrakt z klubem i spotkanie z żużlowcami - Falubaz Zielona Góra przygotował dla posiadaczy karnetów na sezon 2020 cztery warianty umożliwiające wsparcie klubu.

Posiadacze karnetów na sezon 2020 od kilku dni mogą zdecydować się na jeden z czterech wariantów umożliwiających wsparcie klubu. W tym celu należy wybrać odpowiedni formularz, wypełnić go i dostarczy w oryginale lub w formie elektronicznej do klubu.

WARIANT 1 POBIERZ FORMULARZ
Zostań z nami na sezony 2020 i 2021! Przepisz swój karnet z sezonu 2020 na kolejny rok, a dodatkowo odbierz pakiet, w skład którego wchodzą:
- kontrakt z klubem na sezon 2021 - okolicznościowy certyfikat z podpisem zawodników naszej drużyny
- pierwszeństwo oraz dodatkowy rabat przy zakupie biletów na ewentualne mecze PGE Ekstraligi w sezonie 2020, które będą mogły odbyć się z ograniczonym udziałem publiczności
- falubazowy szal „HejHejFalubaz”
- video pozdrowienia lub życzenia nagrane na specjalną okazję od wybranego zawodnika
- udział w zamkniętym spotkaniu z zawodnikami Falubazu Zielona Góra, które odbędzie po zniesieniu zakazu zgromadzeń. 

Pamiętaj też, że zachowując karnet na sezon 2021 cały czas możesz korzystać z wyjątkowych ofert naszych partnerów.

ODBIÓR PAKIETU MOŻLIWY BĘDZIE OD 1 CZERWCA W SIEDZIBIE KLUBU PRZY ULICY WROCŁAWSKIEJ 69 W ZIELONEJ GÓRZE.

WARIANT 2 POBIERZ FORMULARZ
Zostań z nami w sezonie 2020, a wartość zakupionego karnetu wymień na kartę podarunkową lub gadżety w Sklepie Kibica!

WARIANT 3 POBIERZ FORMULARZ
Zostań z nami w sezonie 2020, a część wartości karnetu wymień na kartę podarunkową lub gadżety w Sklepie Kibica. Pozostała wartość będzie Twoim rabatem na karnet w sezonie 2021! Ostateczny podział wartości karnetu zależy od Ciebie.
Uwaga! Wszystkie warianty 1,2,3 dotyczą również niezrealizowanych voucherów uprawniających do aktywacji karnetów

WARIANT 4 ZŁOTY BILETYNAFALUBAZ.PL
Zostań z nami i dołącz do drużyny kupując karnet na sezon 2020 w formie cegiełki, lub nie zwracaj zakupionego wcześniej karnetu. Sprzedaż karnetów na sezon 2020 zostanie ponownie uruchomiona we wtorek 19 maja o godzinie 8:00. Dodatkowo Wariant 4 umożliwi bezpłatne wejście na ewentualne mecze PGE Ekstraligi w sezonie 2020, które będą mogły odbyć się z ograniczonym udziałem publiczności

ZWROT KARNETU POBIERZ FORMULARZ
Nie możesz pozwolić sobie na skorzystanie z trzech pierwszych wariantów? Rozumiemy. Zwrot należności za karnet nastąpi w ciągu 180 dni od daty złożenia dyspozycji zwrotu. UWAGA! Do dokonania zwrotu niezbędny będzie paragon lub faktura, poświadczające zakup karnetu na sezon 2020.

Możliwości deklaracji wyboru wariantu lub zwrotu karnetu:
- wysyłka wypełnionego formularza w formie elektronicznej (skan lub zdjęcie) na adres bilety@falubaz.com. W tym przypadku należy dostarczyć oryginał formularza do siedziby klubu przy ulicy Wrocławskiej 69 w Zielonej Górze
- wysyłka wypełnionego formularza na adres siedziby klubu: Zielonogórski Klub Żużlowy SSA 65-218 Zielona Góra, ul. Wrocławska 69
- dostarczenie wypełnionego formularza do siedziby klubu przy ulicy Wrocławskiej 69 w Zielonej Górze (od 1 czerwca 2020)
- wypełnienie formularza w siedzibie klubu przy ulicy Wrocławskiej 69 w Zielonej Górze (od 1 czerwca 2020