Aktualności

MDMP i Liga Juniorów przy W69

W przyszłym tygodniu czeka nas spora żużlowa dawka na torze przy W69. Poza poniedziałkowym treningiem kadry narodowej, we wtorek i w środę obejrzymy rywalizacje młodzieżowców.

We wtorek w Zielonej Górze odbędzie się II runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. Juniorzy Falubazu po zwycięstwie w I rundzie w Pile będą chcieli powtórzyć ten sukces na własnym torze i umocnić się na prowadzeniu w tabeli grupy IV. Poza zielonogórzanami, w zawodach udział wezmą juniorzy z Leszna, Rawicza oraz Opola.

W środę przy W69 odbędzie się V runda Ligi Juniorów. Wystartują w niej ekipy Falubazu Zielona Góra, Stali Gorzów, RKM-u Rybnik, Unii Leszno, Sparty Wrocław, GKM-u Grudziądz oraz Apatora Toruń. Dotychczas w cyklu Ligi Juniorów rozegrano tylko jeden turniej, w ramach I rundy w Poznaniu. Zawody II rundy w Lesznie zostały przełożone na sierpień, natomiast w tym tygodniu odwołane zostały rundy w Rybniku oraz Tarnowie. Wszystko z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Obie imprezy rozpoczną się o godzinie 17:30. Bramy stadionu otwarte zostaną o 17:00, a kibicom udostępnione zostaną sektory I oraz J. Wstęp na zawody kosztować będzie 5 złotych. Bilety wstępu zakupić będzie można w dniu zawodów w kasach przy stadionie, które czynne będą od godziny 16:30, oraz w Sklepach Kibica czynnych od godziny 9:00.