Aktualności

Miedziowa Pigułka | W sobotę prezentacja KGHM Zagłębia

Zachęcamy wszystkich kibiców KGHM Zagłębia Lubin do wzięcia udziału w prezentacji pierwszej drużyny przed startem sezonu 2019/2020! Impreza odbędzie się w sobotę 13 lipca na Stadionie Zagłębia i obiektach Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębie.

Już od godziny 10:00 na boisku numer 6 będzie rozgrywał się turniej piłkarski dla Fanclubów. W samo południe największe atrakcje dotyczyć będą najmłodszej części lubińskich kibiców. Wizyta Krecika, zabawa na dmuchańcach, kreatywne animacje, zdjęcia w foto budce i przepyszne jedzenie z foodtracków - to wszystko już od godziny 12:00.

O godzinie 15:00 zostanie rozegrany ostatni sparing przed rozpoczęciem sezonu 2019/2020. Przeciwnikiem "Miedziowych" będzie rywal zza miedzy - Miedź Legnica. Spotkanie zostanie rozegrane na głównej płycie Stadionu Zagłębia, a zaraz po zakończeniu rozpocznie się prezentacja pierwszej drużyny. Oczywiście nie zabraknie czasu na to, by porozmawiać z piłkarzami lub zebrać od nich autografy.

Zapowiada się bardzo interesująca sobota, spędzona w miedziano-biało-zielonym klimacie. Jednym zdaniem - nie może Cię tam zabraknąć!


ŁUKASZ SOSZYŃSKI Z NOWYM KONTRAKTEM

Zagłębie Lubin S.A. podpisało nowy kontrakt z Łukaszem Soszyńskim – 21-letnim wychowankiem, który został włączony do kadry pierwszego zespołu z III-ligowych rezerw. Umowa środkowego pomocnika będzie obowiązywała do 30 czerwca 2020 roku oraz będzie zawierała możliwość jej przedłużenia o kolejny rok.

Łukasz Soszyński to rodowity lubinianin oraz wychowanek naszego klubu. W ostatnich sezonach był bardzo mocnym punktem drużyny rezerw (56 meczów) oraz grup występujących w Centralnej Lidze Juniorów (36 meczów). W rozgrywkach 2018/2019 Soszyński był kapitanem KGHM Zagłębia II Lubin.

Powodzenia w nowym sezonie, Łukasz!