Nice Cup | Dobre debiuty Ragusa i Tufft

Najmłodsi zawodnicy w kadrze RM Solar Falubazu Zielona Góra mają za sobą pierwsze w tym sezonie zawody. W Bydgoszczy Fabian Ragus i Nile Tufft wystapili w II rundzie Nice Cup.

Cykl Nice Cup za impreza skierowana do najmłodszych zawodników. Pierwsze zawody miały odbić się tydzień temu w Toruniu, ale turniej ten został przełożony na inny termin. W efekcie to dzisiaj w Bydgoszczy większość zawodników po raz pierwszy rywalizowała na torze żużlowym w sezonie 2020. Stawka turnieju złożona była zarówno z debiutantów jak i zawodników, którzy w tym roku startowali już na torach PGE Ekstraligi oraz 1. ligi żużlowej.

Fabian Ragus w czterech biegach wywalczył 8 punktów i zajął siódme miejsce. Nile Tufft zdobył 5 punktów i został sklasyfikowany na osiemnastej pozycji.

Zawody z kompletem punktów wygrał Tomasz Orwat.