Aktualności

Patryk Dudek i Jarosław Hampel zostają w Falubazie!

Ciąg dalszy świetnych informacji transferowych. Patryk Dudek i Jarosław Hampel z nowymi kontraktami z zielonogórskim Falubazem! Klub poinformował o tym na dzisiejszej konferencji prasowej.

Wczoraj informowaliśmy o nowej umowie z Jasonem Doylem. Australijczyk z prezesem Zdzisławem Tymczyszynem uzgodnił warunki rocznego kontraktu z opcją przedłużenia go na kolejny sezon. Dzisiaj natomiast włodarz klubu pochwalił się kolejnym sukcesem. Na konferencji prasowej początkowo pojawił się on w towarzystwie Marcina Grygiera. Zdzisław Tymczyszyn przedstawił kulisy rozmów z Australijczykiem oraz informacje dotyczace stanu zdrowia zawodnika. W drugiej części konferencji przy stole pojawili się Dudek i Hampel.  Pierwszy z nich podpisał dwuletnią umowę, natomiast drugi parafował nowy roczny kontrakt.

 

Tym samym skład zielonogórskiego Falubazu nabiera wyraźnych kształtów. Aktualnie nasza kadra na sezon 2017 liczy już pięciu seniorów (Piotr Protasiewicz, Patryk Dudek, Jason Doyle, Jarosław Hampel oraz Andriy Karpov). Ważną umowę ma także junior Sebastian Niedźwiedź. W dalszym ciągu trwają rozmowy z innym młodzieżowcem Alexem Zgardzińskim. W dalszym ciągu otwarta jest kwestia pozostania w drużynie Krystiana Pieszczka oraz Aleksandra Loktaeva.