Aktualności

Przerwa w treningach przy W69. Czekamy na rozpogodzenie

Tylko raz udało się żużlowcom Falubazu Zielona Góra wyjechać na tor przy W69. 8 marca odjechali oni ponad dwugodzinną sesję treningową na własnym torze. Niestety na chwilę obecną trudno określić kiedy nasza drużyna ponownie będzie jeździć w Zielonej Górze.

Wszystko przez załamanie pogody, które trwa w Zielonej Górze od kilku dni. Jeszcze w sobotni poranek 9 marca wydawało się, że uda się zorganizować drugi trening na torze przy W69. Niestety południowe opady deszczu, a następnie śniegu zmusiły naszą drużynę to korekty planów. Aktualne prognozy pogody zapowiadają wyższe temperatury dopiero pod koniec trwającego tygodnia. To oznaczać może szanse na odjechanie kolejnego treningu w najbliższy weekend. 

Do tego czasu wszyscy nasi żużlowcy będą pojawiać się gościnnie na innych torach w Europie. Dziś np. Patryk Dudek skorzystał z zaproszenia gdańskiego Wybrzeża.