Aktualności

Radio Zachód i Radio Zielona Góra zostają z nami!

W sezonie 2022 Stelmet Falubaz Zielona Góra będzie startował w eWinner 1. lidze, ale co ważne transmisje z naszych spotkań nadal będą na wysokim poziomie. We wtorek podpisano nową umowę o współpracy między ZKŻ SSA a Radiem Zachód S.A.

- Niezmiernie cieszę się, że Radio Zachód i Radio Zielona Góra dołączają do grupy podmiotów, które z naszą drużyną są na dobre i na złe. Przekaz będzie docierał do wielu odbiorców, cieszę się że obie stacje wierzą w Falubaz, ufają Falubazowi i razem z nami będą jechać o powrót do PGE Ekstraligi. Mam głęboką nadzieję, że w przyszłym roku razem będziemy się cieszyć z tego sukcesu - mówi prezes ZKŻ SSA Wojciech Domagała.

Zadowolenia nie kryje też szef Radia Zachód S.A. Piotr Bednarek: - Kilkanaście razy podpisywałem umowę o współpracy, ale po raz pierwszy z pierwszoligowym klubem. Jak wszyscy wierzę, że to będzie jeden jedyny sezon w niższej randzie, ale też ciekawy dla naszych komentatorów i kibiców. Czekają na nas nowe stadiony, nowi przeciwnicy, mecze. Dla mnie najważniejsze, że kibice znów będą mieli radość z transmisji na antenie Radia Zachód i Radia Zielona Góra - skomentował.