Aktualności

Radio Zachód partnerem Stelmetu Falubazu Zielona Góra w sezonie 2020!

Zielonogórski Klub Żużlowy SSA związał się dzisiaj partnerską umową współpracy z największą rozgłośnią radiową w regionie. Na jej mocy wszystkie mecze Stelmetu Falubazu Zielona Góra w sezonie 2020 będą transmitowane na antenach Radia Zachód oraz Radia Zielona Góra.

Na audycjach żużlowych naszej regionalnej rozgłośni wychowało się wiele pokoleń, dlatego tym bardziej mi miło, że będziemy kontynuować współpracę. Współpraca z Radiem Zachód oraz Radiem Zielona Góra to przede wszystkim ukłon w stronę naszych kibiców. Transmisje z ligowych spotkań czy też materiały informacyjne, dotyczące naszego klubu są bardzo popularne na obu antenach. W sezonie 2020 wspólnie szykujemy dla naszych fanów kilka nowości i niespodzianek. Wszystkich zachęcam do słuchania żużlowych audycji na antenach obu rozgłośni. Zapewniam, że nie zabraknie sportowych emocji.  - powiedział prezes ZKŻ SSA Wojciech Domagała.

Sezon 2020 będzie kolejnym rokiem naszej współpracy. Oczywiście, cieszymy się, że mecze Stelmetu Falubazu Zielona Góra będą transmitowane na antenach naszych dwóch rozgłośni. Nie wyobrażam sobie innej sytuacji. To doskonały klub, z wielkimi aspiracjami. Emocji na pewno nie zabraknie, tym bardziej, że mamy też doskonałych komentatorów - powiedział Piotr Bednarek - prezes Radia Zachód.