Aktualności

V runda DMP | Beniaminek przy W69. Hit w Częstochowie

Przed nami kolejna runda rozgrywek. Tym razem czekają nas trzy ciekawe spotkania. Już dziś bowiem wiemy, że mecz we Wrocławiu pomiędzy Betard Spartą, a truly.work Stalą Gorzów został odwołany i przełożony na 14 czerwca.

STELMET FALUBAZ ZIELONA GÓRA - SPEED CAR MOTOR LUBLIN
10.05.2019 18:00

Mecz w Zielonej Górze rozpocznie V rundę PGE Ekstraligi. Na W69 przyjeżdża tym razem beniaminek rozgrywek - Motor Lublin. Drużyna, która w pierwszych trzech spotkaniach wszystkich zaskoczyła dobrą postawą - szczególnie w meczach wyjazdowych. Lublinianie w minionej kolejce dostali jednak lekcję od FOGO Unii Leszno i zastanawiamy się jak ta porażka wpłynie na dyspozycję drużyny Motoru. Przy W69 jutro ponownie oglądać będziemy Andreasa Jonssona, który przez pięć sezonów bronił barw Falubazu. W naszym zespole kolejne zmiany. W porównaniu do meczu w Gorzowie zawodnicy z dwóch pierwszych par zamienili się miejsca i tak prowadzący będą jutro doparowymi, a doparowi prowadzącymi. Oczywiście plany może pokrzyżować pogoda, ale liczymy, że prognozowane deszcze ominął W69.

MRGARDEN GKM GRUDZIĄDZ - GET WELL TORUŃ
12.05.2019 16:30

Niedzielny mecz w Grudziądzu ma jednego faworyta. Gospodarze w tym sezonie są ponownie mocni na swoim torze i nie powinni mieć problemu ze zwycięstwem nad Get Well. Goście wystąpią już z Rune Holtą, ale bez Jasona Doyla. To osłabienie zadecyduje o końcowym wyniku. Bez Australijczyka Get Well powalczy o jak najkorzystniejszy wynik w kontekście rewanżowego spotkania w Toruniu.

FORBET WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA - FOGO UNIA LESZNO
12.05.2019 19:00

Na koniec V rundy hit w Częstochowie. Niepokonana do tej pory Unia z Leszna zmierzy się z Włókniarzem, który przegrał tylko raz - w Grudziądzu. Na własnym torze podopieczni Marka Cieślaka są jednak bardzo skuteczni. Leon Madsen i Fredrik Lindgren to maszyny do zdobywania punktów. Swoje robią także pozostali seniorzy, a coraz bardziej skuteczniejsi są juniorzy. W drużynie z Leszna powrót Jarka Hampela. Po raz pierwszy w tym sezonie FOGO Unia wystąpi więc w optymalnym składzie.