Aktualności

Weekend z Falubazem: Grand Prix Danii, liga w Toruniu

Przed nami kolejny ciekawy weekend obfitujący w wydarzenia sportowe z udziałem naszych zawodników. Najważniejsze z nich to oczywiście sobotnia runda Grand Prix w Danii, oraz niedzielny mecz ligowy w Toruniu.

W sobotni wieczór wszyscy trzymamy kciuki za dobry występ Patryka Dudka i Michaela Jepsena Jensena w Grand Prix Danii. Na jednodniowym torze w Horsens Patryk będzie chciał odrobić kolejne punkty do czołówki klasyfikacji, a startujący z Dziką Karta Michael udowodnić, że wysoką formą potrafi zaprezentować także w zawodach najwyższej rangi. 

Niedziela to oczywiście emocje ligowe. O 17:00 w Toruniu Falubaz rozpocznie walkę o kolejne ligowe punkty. Na Motoarenie zielonogórzanie będą chcieli przede wszystkim obronić punkt bonusowy, czyli zdobyć minimum 41 punktów. Świetny mecz przeciwko Betard Sparcie Wrocław powoduje, że apetyty w naszych szeregach wzrosły. Wszyscy dobrze pamiętamy ubiegłoroczny mecz Falubazu w Toruniu. Wtedy po niesamowitych emocjach wygraliśmy 44:46, a bohaterami drużyny okazali się Patryk Dudek i Piotr Protasiewicz.

Sobota, 30.06.2018
15:30, 1/2 Mistrzostw Europy Par, Martin Smolinski, Nagyhalasz
19:00, Grand Prix Danii, Patryk Dudek i Michael Jepsen Jensen, Horsens

Niedziela, 01.07.2018
14:00, Bundesliga, Mads Hansen, MSC Brokstedt - Wolfe Wittstock
17:00, 2. Liga Żużlowa, Jakub Osyczka, Iveston PSŻ Poznań - Stainer Unia Kolejarz Rawicz
17:00, PGE Ekstraliga, Get Well Torun - Falubaz Zielona Góra