Aktualności

Wjazd na chatę... Falubaz ze świątecznymi wizytami

Agata i Julka to dwie fanki Falubazu, które wtorek 19 grudnia zapamiętają na bardzo długo. Dziś świąteczną mega niespodziankę zrobili im żużlowcy Falubazu Zielona Góra.

W naszym mieście odbywa się dziś świąteczne minizgrupowanie żużlowców Falubazu Zielona Góra. Wykorzystaliśmy tę sytuację i postanowiliśmy zrobić niespodziankę dwóm sympatycznym dziewczyną, które podziwiamy i którym kibicujemy w powrocie do pełni zdrowia.

O Agacie głośno zrobiło się w sierpniu tego roku. Podczas obozu harcerskiego miała nieszczęśliwy wypadek, w wyniku którego złamała kręgosłup. Podczas wrześniowego meczu półfinałowego z Unią Leszno zbieraliśmy na leczenie Agaty, a dziś postanowiliśmy ją odwiedzić w zielonogórskim szpitalu.

"Tak, pomagam Julce" to jedna z najgłośniejszych akcji charytatywnych w naszym mieście. W sezonie 2016 nasi zawodnicy wzięli udział w festynie, podczas którego zbierano pieniądze na leczenie dziewczynki. W pomoc mocno włączył się przede wszystkim Piotr Protasiewicz, który jest w stałym kontakcie z rodzicami Julki. Dziś PePe wspólnie z kolegami z drużyny złożył jej domową wizytę i przekazał świąteczny prezent.