Aktualności

#ZIECZE | Przyjdź na mecz i wygraj bilety na finał SEC w Chorzowie

28 września na Stadionie Śląskim w Chorzowie odbędzie się finałowa runda cyklu Speedway Euro Championship. W zawodach tych wystąpi Michael Jepsen Jensen, który nadal ma realne szanse na miejsce na podium.

Turniej w Chorzowie zapowiada się wyjątkowo. Organizatorzy ponownie zdecydowali się wybrać Stadion Śląski na arenę finałowej rundy rywalizacji o medale Mistrzostw Europy. Aktualnie liderem, klasyfikacji jest Grigorij Laguta (34 pkt.), drugi jest Nicki Pedersen (33 pkt.),a trzeci Mikkel Michelsen (30 pkt.). Michael Jepsen Jensen zajmuje szóste miejsce z 27 punktami. W obliczu kontuzji Nickiego Pedersena i jego nieobecności w Chorzowie, Michael ma duże szanse na awans do TOP5 cyklu, ale także na wywalczenie medalu.

TRWA SPRZEDAŻ BILETÓW NA MECZ O BRĄZ W ZIELONEJ GÓRZE

Wspólnie z organizatorami cyklu SEC przygotowaliśmy niespodziankę w postaci darmowych zaproszeń na turniej w Chorzowie. Będzie je można wygrać w niedzielę podczas meczu o brązowe medale w Zielonej Górze. Jak? W przerwach między biegami wśród kibiców odbędzie się typowanie wyników poszczególnych biegów. Poprawny typ oznaczać będzie wygraną podwójnego zaproszenia na finałową rundę SEC w Chorzowie.