Aktualności

ZIELUB | Odwiedź Strefę Falubaziaka i weź udział w Falubazowej Eskorcie!

Na najbliższej Strefie Falubaziaka, na naszych najmłodszych kibiców, czekać będzie wyjątkowa niespodzianka. Spośród wszystkich, którzy rozwiążą poprawnie falubazowy rebus i wrzucą go do urny, do godziny 17:15, wylosujemy niesamowite niespodzianki – wyjścia z zawodnikami podczas prezentacji, jeszcze tego samego dnia. Jedynym warunkiem do wzięcia udziału w zabawie jest posiadanie zielonej, falubazowej koszulki.

Oprócz tej niesamowitej niespodzianki, w strefie rozłożonych zostanie 10 brystoli, na których chętni będą mogli namalować podobiznę naszej Motomyszy. Dla najlepszych, niesamowita niespodzianka, a zarazem wielkie wyróżnienie. Zdradzimy, że chodzi o promocję kolejnego meczu 2 czerwca, podczas którego świętować będziemy Dzień Dziecka.

Na naszej scenie niesamowite show dla wszystkich dzieci! Nasza animatorka przygotuje wspólnie z chętnymi falubaziakami zielone, wybuchające wulkany. W naszej strefie zagości prawdziwa magia.

Specjalną atrakcję przygotował również partner strefy - firma Le Petit Marseillais. W krótkiej zabawie w układanie domino będzie można wygrać cały karton żeli pod prysznic. 

Nie zabraknie również stałych atrakcji takich jak „Falubazowe memo” i „Żużlowe Słówka” z firmą DPD, słodkiej chmurki w postaci waty cukrowej od Sinersio, malowania buzi w barwy Falubazu, odznak falubaziaka i kolorowanek z naszymi zawodnikami.

Dla wszystkich zaangażowanych w nasze atrakcje specjalne maski Motomyszy! 

Kup bilet na mecz Stelmet Falubaz Zielona Góra - Speed Car Motor Lublin