Aktualności

Żużlowcy Falubazu spotkają się z kibicami!

To będzie wyjątkowe spotkanie kibiców i żużlowców Falubazu Zielona Góra. W sobotę 22 lutego w Galerii Auchan odbędzie się oficjalna sesja autografowa z udziałem całej naszej drużyny. Wydarzenie to będzie częścią trzydniowego zgrupowania 60 godzin z Falubazem.

Żużlowcy Falubazu do Zielonej Góry przyjadą już 20 lutego. Przez kolejne trzy dni odwiedzą sponsorów klubu, młodych kibiców, wezmą udział we wspólnych treningach, a także spotkają się z zielonogórskimi radnymi i Prezydentem Miasta. W trzeci dzień zgrupowania kibice będa mieli możliwość zdobyć autografy i porozmawiać z wszystkimi żużlowcami Falubazu.

Spotkanie odbędzie się w Galerii Auchan w Zielonej Górze. Nasi żużlowcy oraz sztab szkoleniowy będą dostępni dla kibiców od godziny 15:00 do 17:30. Będzie to jedna z nielicznych okazji do zrobienia sobie zdjęcia z każdym zawodnikiem naszej drużyny, a także zebrania kompletu autografów.

Takie spotkania jak to w Auchan, to podziękowanie za wsparcie kibiców i ich gorący doping w trakcie sezonu. Dla nas to wielka frajda i szansa na wysłuchanie ciekawych opinii o tym, co może się wydarzyć w sezonie – mówi kapitan Piotr Protasiewicz, który serdecznie zaprasza na ten event.

Dzień po zakończeniu "60 godzin z Falubazem" cała drużyna uda się na tygodniowy obóz przygotowawczy do Świnoujścia, a następnie rozpocznie treningi żużlowe.