PÓŁFINAŁY

Grupa 1
I runda: 1. Sparta Wrocław 24, 2. Unia Leszno 22, 3. Włókniarz Częstochowa 20, 4. GKM Grudziądz 17, 5-6. Lokomotiv Daugavpils 15, 5-6. Orzeł Łódź 15, 7, ROW Rybnik 12.
II runda:
III runda: 1. Sparta Wrocław 24, 2. Unia Leszno 22, 3. Włókniarz Częstochowa 20, 4. Lokomotiv Daugavpils 18, 5. GKM Grudziądz 16, 6. ROW Rybnik 11, 7. Orzeł Łódź 8.
IV runda: 1. Unia Leszno 25, 2. Włókniarz Częstochowa 23, 3. Lokomotiv Daugavpils 19, 4. GKM Grudziądz 16, 5-6. Sparta Wrocław 15, 5-6. Orzeł Łódź 15, 7. ROW Rybnik 12.
V runda: 1. Włókniarz Częstochowa 22, 2. Unia Leszno 21, 3. Sparta Wrocław 19, 4-5. Orzeł Łódź 17, 4-5. GKM Grudziądz 17, 6. Lokomotiv Daugavpils 16, 7. ROW Rybnik 13

Grupa 2
I runda: 1. Apator Toruń 23, 2. Stal Gorzów 22, 3. Unia Tarnów 21, 4. Wybrzeże Gdańsk 19, 5. Stal Rzeszów 15, 6. Start Gniezno 13, 7. Falubaz Zielona Góra 12.
II runda: 1. Apator Toruń 26, 2. Stal Rzeszów 21, 3. Stal Gorzów 19, 4-5. Unia Tarnów 16, 4-5. Start Gniezno 16, 6. Wybrzeże Gdańsk 14, 7. Falubaz Zielona Góra 13.
III runda: 1. Apator Toruń 28, 2. Stal Gorzów 20, 3. Falubaz Zielona Góra 19, 4. Stal Rzeszów 17, 5. Start Gniezno 15, 6. Unia Tarnów 13, 7. Wybrzeże Gdańsk 11.
IV runda: 1. Apator Toruń 24, 2. Stal Gorzów 21, 3-4. Stal Rzeszów 19, 3-4. Wybrzeże Gdańsk 19, 5. Falubaz Zielona Góra 18, 6. Unia Tarnów 16, 7. Start Gniezno 8.
V runda: 1. Apator Toruń 27, Stal Gorzów 26, 3-4. Falubaz Zielona Góra 20, 3-4. Wybrzeże Gdańsk 20,5. Unia Tarnów 13, 6. Stal Rzeszów 12, 7. Start Gniezno 5.
VI runda: 1. Apator Toruń 25, 2-3. Falubaz Zielona Góra 22, 2-3. Stal Gorzów 22, 4. Wybrzeże Gdańsk 17, 5. Start Gniezno 14, 6-7. Stal Rzeszów 13, 6-7. Unia Tarnów 13.
VII runda: 1. Apator Toruń 27, 2. Stal Gorzów 22, 3. Wybrzeże Gdańsk 20, 4. Falubaz Zielona Góra 19, 5. Unia Tarnów 12, 6. Stal Rzeszów 11, 7. Start Gniezno 15. 

TABELA PÓŁFINAŁOWA
Msc Zespół R P Pm
1 Apator Toruń 8 45 197
2 Stal Gorzów 8 38,5 173
3 Unia Leszno 7 38 157
4 Sparta Wrocław 6 34,5 150
5 Włókniarz Częstochowa 6 24,5 125
6 Falubaz Zielona Góra 8 22 146
7 Wybrzeże Gdańsk 8 19 130
8 Stal Rzeszów 8 19 127
9 Unia Tarnów 8 17 122
10 Lokomotiv Daugavpils 7 17 115
11 GKM Grudziądz 7 17 112
12 Orzeł Łódź 7 11 94
13 Start Gniezno 8 7,5 95
14 ROW Rybnik 6 5 85

 

ELIMINACJE

Grupa III

I runda (Leszno, 16.05.2017):
1. Unia Leszno 27, 2. Stal Gorzów 26, 3. Sparta Wrocław 21, 4. Falubaz Zielona Góra 20, 5-6. Kolejarz Opole 9, 5-6. Ostrowia Ostrów 9, NK. Kolejarz Rawicz 11.

II runda (Gorzów, 17.05.2017):
1. Falubaz Zielona Góra 26, 2-3. Stal Gorzów 24, 2-3. Sparta Wrocław 24, 4. Orzeł Łódź 19, 5. Kolejarz Opole 14, Ostrowia Ostrów 12, NK. Kolejarz Rawicz 8.

III runda (Opole, 23.05.2017):
1. Sparta Wrocław 26, 2. Unia Leszno 24, 3. Falubaz Zielona Góra 19, 4. Kolejarz Opole 17, 5. Ostrowia Ostrów 15, 6. Orzeł Łódź 15, 7. Kolejarz Rawicz 10.

IV runda (Ostrów Wlkp. 31.05.2017):
1. Unia Leszno 27, 2. Stal Gorzów 22, 3. Orzeł Łódź 20, 4. Falubaz Zielona Góra 18, 5. Sparta Wrocław 17, 6. Ostrowia Ostrów Wlkp. 14, NK. Kolejarz Rawicz 5.

V runda (Rawicz, 12.06.2017):
1. Unia Leszno 28, 2. Sparta Wrocław 25, 3. Stal Gorzów 20, 4. Orzeł Łódź 17, 5. Falubaz Zielona Góra 14, 6. Kolejarz Rawicz 11, 7. Kolejarz Opole 9.

VI runda (Wrocław, 21.06.2017):
1. Falubaz Zielona Góra 24, 2. Sparta Wrocław 23, 3. Stal Gorzów 22, 4. Unia Leszno 16, 5. Orzeł Łódź 15, 6. Ostrovia Ostrów Wlkp. 13, 7. Kolejarz Opole 10.

VII runda (Zielona Góra, 13.06.2017):
1. Unia Leszno 26, 2. Stal Gorzów 26, 3. Orzeł Łódź 19, 4. Falubaz Zielona Góra 18, 5. Ostrovia Ostrów Wlkp. 15, 6. Kolejarz Rawicz 10, 7. Kolejarz Opole 9.

VIII runda (Łódź, 14.06.2017):
1. Sparta Wrocław 25, 2. Stal Gorzów 21, 3. Unia Leszno 20, 4. Orzeł Łódź 20, 5. Kolejarz Opole 16, Kolejarz Rawicz 12, Ostrovia Ostrów Wlkp. 10.

III GRUPA ELIMINACYJNA DMPJ
M Drużyna R P Pm
1 Unia Leszno 7 35 168
2 Stal Gorzów 7 33 161
3 Sparta Wrocław 7 32,5 161
4 Falubaz Zielona Góra 7 27 139
5 Orzeł Łódź 7 21 123
6 Kolejarz Opole 7 8,5 84
7 Ostrowia Ostrów 7 8 88
8 Kolejarz Rawicz 7 3 43