Terminarz EWINNER 1. LIGI ŻUŻLA 2022

1. runda
sobota, 9 kwietnia 2022 / niedziela, 10 kwietnia 2022 / poniedziałek, 11 kwietnia 2022
Gdańsk – Krosno 9.04. sobota 16.30 online
Łódź – Rybnik 9.04. sobota 16.30 TV
Zielona Góra – Gniezno 10.04 niedziela 14.00 TV
Landshut – Bydgoszcz 11.04 poniedziałek 18.00 online

2 runda
sobota, 16 kwietnia 2022 / niedziela, 17 kwietnia 2022
Rybnik – Landshut 16.04. sobota 16.30 online
Bydgoszcz – Gdańsk 17.04 niedziela 14.00 TV
Gniezno – Łódź 17.04niedziela 14.00 online

2 runda
poniedziałek, 25 kwietnia 2022
Krosno – Zielona Góra 25.04. poniedziałek 18.00 TV
Data rezerwowa
piątek, 22 kwietnia 2022

3 runda
sobota, 23 kwietnia 2022 / niedziela, 24 kwietnia 2022
Łódź – Bydgoszcz 23.04. sobota 16.30 TV
Landshut – Zielona Góra 23.04. sobota 16.30 online
Rybnik – Krosno 24.04 niedziela 14.00 online
Gdańsk – Gniezno 24.04 niedziela 14.00 TV

4 runda
niedziela, 1 maja 2022 / poniedziałek, 2 maja 2022
Zielona Góra – Gdańsk niedziela 14.00 online
Krosno – Łódź niedziela 14.00 TV
Bydgoszcz – Rybnik ( 14/15.05 )
Gniezno – Landshut ( 14/15.05 )

 

Data rezerwowa
wtorek, 3 maja 2022

5 runda
sobota, 7 maja 2022 / niedziela, 8 maja 2022 / poniedziałek, 9 maja 2022
Rybnik – Gniezno
Landshut – Gdańsk
Krosno – Bydgoszcz
Łódź – Zielona Góra

Data rezerwowa
niedziela, 15 maja 2022

6 runda
sobota, 21 maja 2022 / niedziela, 22 maja 2022 / poniedziałek, 23 maja 2022
Zielona Góra – Bydgoszcz
Landshut – Łódź
Gdańsk – Rybnik
Gniezno – Krosno

7 runda
sobota, 28 maja 2022 / niedziela, 29 maja 2022 / poniedziałek, 30 maja 2022
Rybnik – Zielona Góra
Bydgoszcz – Gniezno
Łódź – Gdańsk

poniedziałek, 6 czerwca 2022
Krosno – Landshut

Data rezerwowa
piątek, 3 czerwca 2022

8 runda
sobota, 4 czerwca 2022 / niedziela, 5 czerwca 2022 / poniedziałek, 6 czerwca 2022
Zielona Góra – Rybnik
Landshut – Krosno
Gdańsk – Łódź
Gniezno – Bydgoszcz

9 runda
sobota, 11 czerwca 2022 / niedziela, 12 czerwca 2022 / poniedziałek, 13 czerwca 2022
Rybnik – Gdańsk
Krosno – Gniezno
Bydgoszcz – Zielona Góra
Łódź – Landshut

10 runda
sobota, 18 czerwca 2022 / niedziela, 19 czerwca 2022 / poniedziałek, 20 czerwca 2022
Zielona Góra – Łódź
Gdańsk – Landshut
Bydgoszcz – Krosno
Gniezno – Rybnik

11 runda
sobota, 25 czerwca 2022 / niedziela, 26 czerwca 2022 / poniedziałek, 27 czerwca 2022
Rybnik – Bydgoszcz
Landshut – Gniezno
Gdańsk – Zielona Góra
Łódź – Krosno

12 runda
sobota, 2 lipca 2022 / niedziela, 3 lipca 2022 / poniedziałek, 4 lipca 2022
Zielona Góra – Landshut
Krosno – Rybnik
Bydgoszcz – Łódź
Gniezno – Gdańsk

Data rezerwowa
sobota, 9 lipca 2022, niedziela, 10 lipca 2022

13 runda
sobota, 16 lipca 2022 / niedziela, 17 lipca 2022 / poniedziałek, 18 lipca 2022
Zielona Góra – Krosno
Landshut – Rybnik
Gdańsk – Bydgoszcz
Łódź – Gniezno

14 runda
sobota, 23 lipca 2022 / niedziela, 24 lipca 2022 / poniedziałek, 25 lipca 2022
Rybnik – Łódź
Krosno – Gdańsk
Bydgoszcz – Landshut
Gniezno – Zielona Góra

Data rezerwowa
niedziela, 31 lipca 2022, poniedziałek, 1 sierpnia 2022

Część finałowa – Ćwierćfinały
15 runda
sobota, 6 sierpnia 2022 / niedziela, 7 sierpnia 2022

Data rezerwowa
piątek, 12 sierpnia 2022, niedziela, 14 sierpnia 2022, poniedziałek, 15 sierpnia 2022

16 runda
sobota, 20 sierpnia 2022 / niedziela, 21 sierpnia 2022

Data rezerwowa
sobota, 27 sierpnia 2022, niedziela, 28 sierpnia 2022

Część finałowa – Półfinały
17 runda
piątek, 2 września 2022

18 runda
niedziela, 4 września 2022

Data rezerwowa
poniedziałek, 5 września 2022, piątek, 9 września 2022

Część finałowa – Finał – Mecz o 1 miejsce
19 runda
niedziela, 11 września 2022

Data rezerwowa
poniedziałek, 12 września 2022, piątek, 16 września 2022

20 runda
niedziela, 18 września 2022

Data rezerwowa
sobota, 24 września 2022, niedziela, 25 września 2022