1. kolejka
3 kwietnia:
MrGarden GKM Grudziądz - Betard Sparta Wrocław
Motor Lublin - Eltrox Włókniarz Częstochowa
4 kwietnia:
eWinner Apator Toruń - RM Solar Falubaz Zielona Góra
Fogo Unia Leszno - Moje Bermudy Stal Gorzów

2. kolejka
9 kwietnia:
RM Solar Falubaz Zielona Góra - MrGarden GKM Grudziądz
Betard Sparta Wrocław - eWinner Apator Toruń
11 kwietnia:
Eltrox Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno
Moje Bermudy Stal Gorzów - Motor Lublin

3. kolejka
16 kwietnia:
Eltrox Włókniarz Częstochowa - RM Solar Falubaz Zielona Góra
Fogo Unia Leszno - eWinner Apator Toruń
18 kwietnia:
MrGarden GKM Grudziądz - Moje Bermudy Stal Gorzów
Motor Lublin - Betard Sparta Wrocław

25 kwietnia - data rezerwowa

4. kolejka
30 kwietnia:
eWinner Apator Toruń - MrGarden GKM Grudziądz
RM Solar Falubaz Zielona Góra - Motor Lublin
2 maja:
Moje Bermudy Stal Gorzów - Eltrox Włókniarz Częstochowa
Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno

5. kolejka
7 maja:
MrGarden GKM Grudziądz - Fogo Unia Leszno
Motor Lublin - eWinner Apator Toruń
9 maja:
Eltrox Włókniarz Częstochowa - Betard Sparta Wrocław
RM Solar Falubaz Zielona Góra - Moje Bermudy Stal Gorzów

6. kolejka
14 maja:
Fogo Unia Leszno - RM Solar Falubaz Zielona Góra
MrGarden GKM Grudziądz - Motor Lublin
16 maja:
eWinner Apator Toruń - Eltrox Włókniarz Częstochowa
Betard Sparta Wrocław - Moje Bermudy Stal Gorzów

21-23 maja - data rezerwowa

7. kolejka
28 maja:
Eltrox Włókniarz Częstochowa - MrGarden GKM Grudziądz
Moje Bermudy Stal Gorzów - eWinner Apator Toruń
30 maja:
Motor Lublin - Fogo Unia Leszno
RM Solar Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław

8. kolejka
4 czerwca:
Eltrox Włókniarz Częstochowa - Motor Lubin
Betard Sparta Wrocław - MrGarden GKM Grudziądz
6 kwietnia:
RM Solar Falubaz Zielona Góra - eWinner Apator Toruń
Moje Bermudy Stal Gorzów - Fogo Unia Leszno

9. kolejka
11 czerwca:
eWinner Apator Toruń - Betard Sparta Wrocław
Fogo Unia Leszno - Eltrox Włókniarz Częstochowa
13 czerwca:
MrGarden GKM Grudziądz - RM Solar Falubaz Zielona Góra
Motor Lublin - Moje Bermudy Stal Gorzów

18-20 czerwca - data rezerwowa

10. kolejka
25 czerwca:
RM Solar Falubaz Zielona Góra - Eltrox Włókniarz Częstochowa
Moje Bermudy Stal Gorzów - MrGarden GKM Grudziądz
27 czerwca:
eWinner Apator Toruń - Fogo Unia Leszno
Betard Sparta Wrocław - Motor Lublin

11. kolejka
2 lipca:
Eltrox Włókniarz Częstochowa - Moje Bermudy Stal Gorzów
Motor Lublin - RM Solar Falubaz Zielona Góra
4 lipca:
Fogo Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław
MrGarden GKM Grudziądz - eWinner Apator Toruń

18 lipca - data rezerwowa

12. kolejka
23 lipca:
eWinner Apator Toruń - Motor Lublin
Fogo Unia Leszno - MrGarden GKM Grudziądz
25 lipca:
Moje Bermudy Stal Gorzów - RM Solar Falubaz Zielona Góra
Betard Sparta Wrocław - Eltrox Włókniarz Częstochowa

13. kolejka
30 lipca:
Eltrox Włókniarz Częstochowa - eWinner Apator Toruń
Motor Lublin - MrGarden GKM Grudziądz
1 sierpnia:
Moje Bermudy Stal Gorzów - Betard Sparta
Wrocław RM Solar Falubaz Zielona Góra - Fogo Unia Leszno

14. kolejka
20 sierpnia:
MrGarden GKM Grudziądz - Eltrox Włókniarz Częstochowa
Betard Sparta Wrocław - RM Solar Falubaz Zielona Góra
22 sierpnia:
eWinner Apator Toruń - Moje Bermudy Stal Gorzów
Fogo Unia Leszno - Motor Lublin

Faza finałowa

15. kolejka
5 września - półfinały

16. kolejka
12 września - półfinały - rewanże

17. kolejka
19 września - finał, mecz o 3. miejsce

18. kolejka
26 września - finał - rewanż, mecz o 3. miejsce - rewanż