PGE EKSTRALIGA 2018

I runda PGE Ekstraligi
07.04 (sobota) Sparta Wrocław - Unia Leszno 45:45
08.04 (niedziela) GKM Grudziądz - Włókniarz Czestochowa 45:45
08.04 (niedziela) Stal Gorzów - Apator Toruń 54:35 
08.04 (niedziela) Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra 47:43

II runda PGE Ekstraligi
13.04 (piątek) Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów 54:36
14.04 (sobota) Apator Toruń - Sparta Wrocław 47:43
15.04 (niedziela) Falubaz Zielona Góra - GKM Grudziądz 53:37
15.04 (niedziela) Unia Leszno - Stal Gorzów 48:42

III runda PGE Ekstraligi
21.04 (sobota) GKM Grudziądz - Unia Leszno 28:62
22.04 (niedziela) Unia Tarnów - Apator Toruń 51:39
22.04 (niedziela) Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa 44:46
22.04 (niedziela) Sparta Wrocław - Stal Gorzów 54:36

IV runda PGE Ekstraligi
27.04 (piątek) Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra 56:34
29.04 (niedziela) Stal Gorzów - Unia Tarnów 53:37
29.04 (niedziela) Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław 49:41
29.04 (niedziela) Apator Toruń - GKM Grudziądz 51:39

V runda PGE Ekstraligi
06.05 (piątek) Falubaz Zielona Góra - Apator Toruń 50:40
06.05 (niedziela) Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa 53:37
06.05 (niedziela) Unia Tarnów - Sparta Wrocław 41:49
04.06 (niedziela) GKM Grudziądz - Stal Gorzów 49:41

VI runda PGE Ekstraligi
18.05 (piątek) Apator Toruń - Unia Leszno 37:53
20.05 (niedziela) Unia Tarnów - GKM Grudziądz 49:41
20.05 (niedziela) Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra 48:42
20.05 (niedziela) Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa 53:37

VII runda PGE Ekstraliga
27.05 (niedziela) Włókniarz Częstochowa - Apator Toruń 49:41
27.05 (niedziela) Unia Leszno - Unia Tarnów 55:35
27.05 (niedziela) Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów 43:47
27.05 (niedziela) Sparta Wrocław - GKM Grudziądz 61:29

VIII runda PGE Ekstraliga
10.06 (niedziela) Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra 49:35
10.06 (niedziela) GKM Grudziądz - Sparta Wrocław 42:48
10.06 (niedziela) Unia Tarnów - Unia Leszno 47:43
10.06 (niedziela) Apator Toruń - Włókniarz Częstochowa 50:40

IX runda PGE Ekstraligi
17.06 (niedziela) Falubaz Zielona Góra - Sparta Wrocław 51:39
17.06 (niedziela) Unia Leszno - Apator Toruń 54:36
17.06 (niedziela) Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów 49:41
17.06 (niedziela) GKM Grudziądz - Unia Tarnów 52:38

X runda PGE Ekstraligi
01.07 (niedziela) Stal Gorzów - GKM Grudziądz 54:36
01.07 (niedziela)Sparta Wrocław - Unia Tarnów 57:33
01.07 (niedziela) Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno 47:43
01.07 (niedziela) Apator Toruń - Falubaz Zielona Góra 52:38

XI runda PGE Ekstraliga
29.07 (niedziela) Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa 48:42
29.07 (niedziela) Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno 38:52 
29.07 (niedziela) Unia Tarnów - Stal Gorzów 38:52
29.07 (niedziela) GKM Grudziądz - Apator Toruń 49:41

XII runda PGE Ekstraligi
12.08 (niedziela) Stal Gorzów - Sparta Wrocław 46:44
12.08 (niedziela) Unia Leszno - GKM Grudziądz 50:40
12.08 (niedziela) Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra 52:38
12.08 (niedziela) Apator Toruń - Unia Tarnów 51:39

XIII runda PGE Ekstraligi
27.07 (piątek) Stal Gorzów - Unia Leszno 45:45
19.08 (niedziela) Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa 51:39
19.08 (niedziela) Sparta Wrocław - Apator Toruń 45:45
19.08 (niedziela) GKM Grudziądz - Falubaz Zielona Góra 55:35

XIV runda PGE Ekstraligi
26.08 (niedziela) Falubaz Zielona Góra - Unia Tarnów 51:39
26.08 (niedziela) Unia Leszno - Sparta Wrocław 55:35
26.08 (niedziela) Włókniarz Częstochowa -  GKM Grudziądz 45:45 
26.08 (niedziela) Apator Toruń - Stal Gorzów 55:35