PGE EKSTRALIGA 2018

I runda PGE Ekstraligi
06.04 (piątek) Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra
07.04 (sobota) Sparta Wrocław - Unia Leszno
08.04 (niedziela) GKM Grudziądz - Włókniarz Czestochowa
08.04 (niedziela) Stal Gorzów - Apator Toruń 

II runda PGE Ekstraligi
13.04 (piątek) Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów
14.04 (sobota) Apator Toruń - Sparta Wrocław
15.04 (niedziela) Falubaz Zielona Góra - GKM Grudziądz
15.04 (niedziela) Unia Leszno - Stal Gorzów 

III runda PGE Ekstraligi
21.04 (sobota) GKM Grudziądz - Unia Leszno
22.04 (niedziela) Unia Tarnów - Apator Toruń
22.04 (niedziela) Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa
22.04 (niedziela) Sparta Wrocław - Stal Gorzów

IV runda PGE Ekstraligi
27.04 (piątek) Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra
29.04 (niedziela) Stal Gorzów - Unia Tarnów 
29.04 (niedziela) Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław
29.04 (niedziela) Apator Toruń - GKM Grudziądz 

V runda PGE Ekstraligi
04.05 (piątek) Falubaz Zielona Góra - Apator Toruń
06.05 (niedziela) Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa 
06.05 (niedziela) Unia Tarnów - Sparta Wrocław 
06.06 (niedziela) GKM Grudziądz - Stal Gorzów 

VI runda PGE Ekstraligi
18.05 (piątek) Apator Toruń - Unia Leszno
20.05 (niedziela) Unia Tarnów - GKM Grudziądz
20.05 (niedziela) Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra
20.05 (niedziela) Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa

VII runda PGE Ekstraliga
27.05 (niedziela) Włókniarz Częstochowa - Apator Toruń
27.05 (niedziela) Unia Leszno - Unia Tarnów
27.05 (niedziela) Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów 
27.05 (niedziela) GKM Grudziądz - Sparta Wrocław

VIII runda PGE Ekstraliga
10.06 (niedziela) Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra 
10.06 (niedziela) Sparta Wrocław - GKM Grudziądz
10.06 (niedziela) Unia Tarnów - Unia Leszno 
10.06 (niedziela) Apator Toruń - Włókniarz Częstochowa

IX runda PGE Ekstraligi
17.06 (niedziela) Falubaz Zielona Góra - Sparta Wrocław
17.06 (niedziela) Unia Leszno - Apator Toruń 
17.06 (niedziela) Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów 
17.06 (niedziela) GKM Grudziądz - Unia Tarnów 

X runda PGE Ekstraligi
01.07 (niedziela) Stal Gorzów - GKM Grudziądz
01.07 (niedziela)Sparta Wrocław - Unia Tarnów 
01.07 (niedziela) Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno 
01.07 (niedziela) Apator Toruń - Falubaz Zielona Góra

XI runda PGE Ekstraliga
29.07 (niedziela) Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa 
29.07 (niedziela) Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno 
29.07 (niedziela) Unia Tarnów - Stal Gorzów
29.07 (niedziela) GKM Grudziądz - Apator Toruń

XII runda PGE Ekstraligi
12.08 (niedziela) Stal Gorzów - Sparta Wrocław
12.08 (niedziela) Unia Leszno - GKM Grudziądz
12.08 (niedziela) Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra
12.08 (niedziela) Apator Toruń - Unia Tarnów

XIII runda PGE Ekstraligi
27.07 (piątek) Stal Gorzów - Unia Leszno
19.08 (niedziela) Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa
19.08 (niedziela) Sparta Wrocław - Apator Toruń
19.08 (niedziela) GKM Grudziądz - Falubaz Zielona Góra

XIV runda PGE Ekstraligi
26.08 (niedziela) Falubaz Zielona Góra - Unia Tarnów (26 sierpnia)
26.08 (niedziela) Unia Leszno - Sparta Wrocław (26 sierpnia)
26.08 (niedziela) Włókniarz Częstochowa -  GKM Grudziądz (26 sierpnia)
26.08 (niedziela) Apator Toruń - Stal Gorzów (26 sierpnia)

Runda finałowa
1 runda finałowa - półfinały (4-1, 3-2) - 2 września
2 runda finałowa - półfinały rewanże (1-4, 2-3) - 9 września
3 runda finałowa - finały - 16 września
4 runda finałowa - finały rewanże - 23 września