1. kolejka
3 kwietnia:
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz - Betard Sparta Wrocław 45:44
Motor Lublin - Eltrox Włókniarz Częstochowa 49:41
4 kwietnia:
eWinner Apator Toruń - Marwis.pl Falubaz Zielona Góra 51:39
Fogo Unia Leszno - Moje Bermudy Stal Gorzów 42:48

2. kolejka
9 kwietnia:
Marwis.pl Falubaz Zielona Góra - ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz 51:39
Betard Sparta Wrocław - eWinner Apator Toruń 51:39
11 kwietnia:
Eltrox Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno 41:49
Moje Bermudy Stal Gorzów - Motor Lublin 52:38

3. kolejka
16 kwietnia:
Eltrox Włókniarz Częstochowa - Marwis.pl Falubaz Zielona Góra 49:41
Fogo Unia Leszno - eWinner Apator Toruń 47:43
18 kwietnia:
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz - Moje Bermudy Stal Gorzów 38:52
Motor Lublin - Betard Sparta Wrocław 52:38

25 kwietnia - data rezerwowa

4. kolejka
30 kwietnia:
eWinner Apator Toruń - ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz 55:35
Marwis.pl Falubaz Zielona Góra - Motor Lublin 44:46
2 maja:
Moje Bermudy Stal Gorzów - Eltrox Włókniarz Częstochowa
Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno

5. kolejka
7 maja:
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz - Fogo Unia Leszno 
Motor Lublin - eWinner Apator Toruń 
9 maja:
Eltrox Włókniarz Częstochowa - Betard Sparta Wrocław 38:52
Marwis.pl Falubaz Zielona Góra - Moje Bermudy Stal Gorzów 40:50

6. kolejka
14 maja:
Fogo Unia Leszno - Marwis.pl Falubaz Zielona Góra
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz - Motor Lublin
16 maja:
eWinner Apator Toruń - Eltrox Włókniarz Częstochowa
Betard Sparta Wrocław - Moje Bermudy Stal Gorzów

21-23 maja - data rezerwowa

7. kolejka
28 maja:
Eltrox Włókniarz Częstochowa - ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz
Moje Bermudy Stal Gorzów - eWinner Apator Toruń
30 maja:
Motor Lublin - Fogo Unia Leszno
Marwis.pl Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław

8. kolejka
4 czerwca:
Eltrox Włókniarz Częstochowa - Motor Lubin
Betard Sparta Wrocław - ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz
6 kwietnia:
Marwis.pl Falubaz Zielona Góra - eWinner Apator Toruń
Moje Bermudy Stal Gorzów - Fogo Unia Leszno

9. kolejka
11 czerwca:
eWinner Apator Toruń - Betard Sparta Wrocław
Fogo Unia Leszno - Eltrox Włókniarz Częstochowa
13 czerwca:
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz - Marwis.pl Falubaz Zielona Góra
Motor Lublin - Moje Bermudy Stal Gorzów

18-20 czerwca - data rezerwowa

10. kolejka
25 czerwca:
Marwis.pl Falubaz Zielona Góra - Eltrox Włókniarz Częstochowa
Moje Bermudy Stal Gorzów - ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz
27 czerwca:
eWinner Apator Toruń - Fogo Unia Leszno
Betard Sparta Wrocław - Motor Lublin

11. kolejka
2 lipca:
Eltrox Włókniarz Częstochowa - Moje Bermudy Stal Gorzów
Motor Lublin - Marwis.pl Falubaz Zielona Góra
4 lipca:
Fogo Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz - eWinner Apator Toruń

18 lipca - data rezerwowa

12. kolejka
23 lipca:
eWinner Apator Toruń - Motor Lublin
Fogo Unia Leszno - ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz
25 lipca:
Moje Bermudy Stal Gorzów - Marwis.pl Falubaz Zielona Góra
Betard Sparta Wrocław - Eltrox Włókniarz Częstochowa

13. kolejka
30 lipca:
Eltrox Włókniarz Częstochowa - eWinner Apator Toruń
Motor Lublin - ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz
1 sierpnia:
Moje Bermudy Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław
Marwis.pl Falubaz Zielona Góra- Fogo Unia Leszno

14. kolejka
20 sierpnia:
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz - Eltrox Włókniarz Częstochowa
Betard Sparta Wrocław - Marwis.pl Falubaz Zielona Góra
22 sierpnia:
eWinner Apator Toruń - Moje Bermudy Stal Gorzów
Fogo Unia Leszno - Motor Lublin

Faza finałowa

15. kolejka
5 września - półfinały

16. kolejka
12 września - półfinały - rewanże

17. kolejka
19 września - finał, mecz o 3. miejsce

18. kolejka
26 września - finał - rewanż, mecz o 3. miejsce - rewanż