Aktualności

Dołącz do zespołu falubaz.com

Sezon żużlowy 2019 coraz bliżej. Kiedy żużlowcy trenują na obozach kondycyjnych, a ich mechanicy szykują super szybkie motocykle, my przygotowujemy kolejne nowości związane z funkcjonowaniem portalu falubaz.com oraz klubowej telewizji FalubazTV.

Portal falubaz.com to od dziewięciu lat największe źródło informacji dotyczących Falubazu Zielona Góra. Rocznie odwiedza go kilka milionów internautów, a relacje #FalubazLive biją rekordy popularności w każde meczowe niedziele. Jedną z najważniejszych części portalu falubaz.com, jest klubowa telewizja FalubazTV. Rocznie produkuje ona około 200 materiałów z meczów, konferencji, zgrupowań, treningów czy spotkań z kibicami. Uzupełnieniem falubaz.com i FalubazTV są najpopularniejsze w Polsce klubowe konta w mediach społecznościowych. 

Chcesz dołączyć do naszego zespołu i być częścią Falubazu? Przed tobą okazja do sprawdzenia swoich umiejętności, wykazania się w prowadzeniu wywiadów, relacjonowaniu występów zawodników Falubazu, a także tworzeniu materiałów z życia zielonogórskiego Falubazu. 

Kogo szukamy? Energicznych osób, które nie boją się wyzwań i są kibicami Falubazu Zielona Góra. 

Co gwarantujemy? Na początek miejsce na sektorze prasowym, akredytacje na mecze ligowe oraz inne zawody żużlowe, stały dostęp do zawodników Falubazu oraz dużą szansę rozwoju. Nie mieszkasz w Zielonej Górze i przyjazdy na mecze przy W69 mogą być dla Ciebie problemem? Nic straconego. Obecność na meczach Falubazu nie jest wymagana. 

Wszystkich chętnych prosimy o nadsyłanie swoich zgłoszeń na adres redakcja@falubaz.com, wraz z przykładowym tekstem o tematyce żużlowej.