Aktualności

Jesteś na Facebooku? Dołącz do grupy Falubaz Family

We are Falubaz Family - z tym hasłem wjechaliśmy w żużlowy sezon 2016. Sezon, który po dwuletniej przerwie okazał się medalowy. Dzisiaj przed nami nowe wyzwania. Jednym z nich jest dalszy rozwój programu lojalnościowego Falubaz Family.

Falubaz Family to jeden z największych programów lojalnościowych w regionie. Wszyscy posiadacze karnetów na mecze Falubazu Zielona Góra w sezonie 2017, mogą skorzystać z ofert ponad 100 partnerów z różnych branż. Wśród nich znajdziecie restauracje, salony i warsztaty samochodowe, hotele, sklepy wielobranżowe, a także punkty usługowe. Korzystając z zaproponowanych Wam zniżek możecie zaoszczędzić sporo pieniędzy. Aby ułatwić Wam komunikację z partnerami programu, w serwisie Facebook utworzyliśmy specjalną grupę Falubaz Family. Może do niej dołączyć każdy z Was. To tam będziemy na bieżąco informować Was o zniżkach i atrakcyjnych ofertach. W grupie Falubaz Family nie ominie Was żadna oferta.

DOŁĄCZ DO GRUPY FALUBAZ FAMILY I POZNAJ ATRAKCYJNE OFERTY NASZYCH PARTNERÓW

To jednak nie wszystko. Grupa Falubaz Family to także miejsce dla Waszych pytań i ofert. Jedziecie na wyjazd i macie wolne miejsce w samochodzie? Nie macie jak zabrać się na mecz Falubazu? Chcecie nas o coś zapytać? Piszcie na grupie!

WE ARE FALUBAZ FAMILY!