Aktualności

Sebastian od rana na rehabilitacji. W Olimpie spotkał Alexa

Sebastian Niedźwiedź, który ucierpiał we wczorajszym upadku na torze w Rybniku, dziś z samego rana stawił się w Centrum Medycyny Sportowej Olimp w Zielonej Górze, gdzie przechodzić będzie intensywną rehabilitację skręconej kostki. Zabiegi mają na celu przywrócić zawodnika do pełnej sprawności na niedzielny mecz w Częstochowie.

Na szczęście wczorajszy upadek w Rybniku nie okazał się poważny w skutkach. Sebastian może zatem mówić o sporym szczęściu i "tylko" skręconej kostce prawej nogi. Dziś rano nasz junior rozpoczął rehabilitację, która ma pozwolić mu wystartować w niedzielnym meczu w Częstochowie. Liczymy, że zabiegi przyniosą zamierzone efekty i w niedzielę Seba będzie mógł zdobywać punkty dla Falubazu.

Na sali rehabilitacyjnej Sebastian spotkał swojego kolegę z młodzieżowej pary Falubazu - Alexa Zgardzińskiego. Zgarda wraca do pełni zdrowia w zaskakująco szybkim tempie. Pierwsze informacje po kontuzji biodra mówiły o wielomiesięcznym leczeniu i rehabilitacji. Dziś pojawia się światełko nadziei na to, że jeszcze w tym sezonie zobaczymy Alexa na torze. Stać się to może nawet w spotkaniu ligowym! 

Trzymamy zatem kciuki za szybki powrót do zdrowia obu naszych juniorów!