Aktualności

Środa z Falubazem: DMPJ w Toruniu, Jacob jedzie w Anglii

Dziś dwa wydarzenia z udziałem naszych zawodników. W Toruniu rozegrana zostanie ostatnia półfinałowa Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Wieczorem w Poole Jacob Thorssell odjedzie kolejny mecz w Premiership.

XII runda DMPJ w Toruniu, 16:30

Dziś w Toruniu rozegrana zostanie ostatnia półfinałowa runda DMPJ. Zielonogórzanie, którzy wczoraj zajęli czwarte miejsce w Gorzowie, liczą na jeszcze lepszy wynik na Motoarenie. W składzie Falubazu pojadą dziś Mateusz Tonder, Damian Pawliczak, Damian Boduch oraz Nile Tufft


Poole Pirates - Wolverhampton Wolves, godz. 20:30

Wilki z Wolverhampton straciły już realne szanse na jazdę w play-offach Premiership. Jacob Thorssell i spółka będzie więc chciał godnie zakończyć rundę zasadniczą na Wyspach. Zadanie to nie będzie jednak proste, bowiem Poole Pirates to trzecia drużyna w tabeli, która na własnym torze zazwyczaj prezentuje się bardzo dobrze.

Poole Pirates: Josh Grajczonek, Chris Harris, Nicolai Klindt, Brady Kurtz, Kacper Woryna, Frederik Jakobsen, Richie Worrall.
Wolverhampton Wolves: Jonas B. Andersen, Kyle Howarth, Sam Masters, Nick Morris (gość), Jacob Thorssell, Danny Ayres (gość), Ashley Morris.