Aktualności

Środa z Falubazem | PePe i Norbi w półfinale IMP, MJJ w Danii

Dziś dwie imprezy żużlowe z naszymi zawodnikami. W Rawiczu Piotr Protasiewicz i Norbert Krakowiak pojadą w półfinale Indywidualnych Mistrzostw Polski. W Danii mecz w Superlidze odjedzie natomiast Michael Jepsen Jensen.

1/2 INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW POLSKI W RAWICZU, 16:30

Jarosław Hampel, Przemysław Pawlicki, Kacper Woryna i Adrian Miedziński to najpoważniejsi rywale Piotra Protasiewicza w dzisiejszych zawodach w Rawiczu. PePe oczywiście zalicza się do grona faworytów i jeśli nic nieprzewidywalnego się nie wydarzy, to powinien zająć miejsce w pierwszej szóstce i awansować do finału. Drugi rezerwowym w dzisiejszych zawodach będzie natomiast Norbert Krakowiak.

1. Adrian Gała
2. Marcel Kajzer
3. Mirosław Jabłoński
4. Szymon Woźniak
5. Kamil Brzozowski
6. Paweł Przedpełski
7. Tomasz Orwat
8. Dominik Kubera
9. Tomasz Gapiński
10. Przemysław Pawlicki
11. Michał Szczepaniak
12. Kacper Gomólski
13. Piotr Protasiewicz
14. Adrian Miedziński
15. Jarosław Hampel
16. Kacper Woryna
R1. Adrian Cyfer
R2. Norbert Krakowiak


SLANGERUP SPEEDWAY KLUB - REGION VARDE ELITSPORT, 18:30

Drużyna Slangerup zajmuje aktualnie drugie miejsce w tabeli, na trzeciej pozycji jest natomiast ich dzisiejszy rywal z Outrup. W zespole gości największą gwiazdą będzie dziś Michael Jepsen Jensen.

Slangerup Speedway Klub: Mikkel Michelsen, Kevin Wolbert, Andreas Lyager, Jonas Seifert-Salk, Emil Portner, Jacob Bukhave
Region Varde Elitsport: Michael Jepsen Jensen, Mikkel Bech, Mads Korneliussen, Patrick Hansen, Tim Sorensen, Michael Thyme