Aktualności

Weekend z Falubazem | Grand Prix w Teterow. Półfinał PGE Ekstraligi przy W69

Przed nami decydująca część sezonu ligowego w Polsce. W niedzielę w Zielonej Górze odbędzie się pierwszy półfinał, w którym Stelmet Falubaz Zielona Góra podejmie Betard Spartę Wrocław. Dzień wcześniej w niemieckim Teterow trzech naszych zawodników powalczy w kolejnej rundzie Grand Prix.

Weekend z Falubazem rozpoczniemy jednak od emocji w rywalizacji młodzieżowej. Fabian Ragus wystartuje dziś w ostatniej rundzie Pucharu Ekstraligi w kategorii 250 cc. Nasz zawodnik w klasyfikacji generalnej zajmuje trzecie miejsce i ma duże szanse, aby skończyć tegoroczny cykl na podium.

W sobotę w godzinach popołudniowych zapraszamy do Drzonkowa, gdzie na świecie Dzielnicy Nowe Miasto działać będzie Strefa Falubaziaka. Wieczorem natomiast będziemy trzymać kciuki za naszych trzech zawodników w kolejnej rundzie Grand Prix. Tym razem do Patryka Dudka i Martina Vaculika dołączy Martin Smolinski, który otrzymał dziką kartę.

W niedzielę kulminacja sportowych emocji i pierwszy półfinał PGE Ekstraligi. W Zielonej Górze mecz Stelmetu Falubazu z Betardem Spartą Wrocław. Zielonogórzanie z debiutującym w rozgrywkach ligowych Martinem Smolinskim będą chcieli nie tylko wygrać mecz, ale przede wszystkim wypracować jak najwyższą przewagę przed rewanżem.

Piątek 30.08.2019
17:00 VIII runda Pucharu Ekstraligi w kategorii 250 cc, Fabian Ragus, Grudziądz

Sobota 31.08.2019
12:00 - 18:00, Strefa Falubaziaka na Święcie Dzielnicy Nowe Miasto, WOSiR w Drzonkowie
13:00 Indywidualne Mistrzostw Polski na miniżużlu, Krystia Gręda i Dominik Woźniak, Bydgoszcz
19:00
Grand Prix Niemiec, Patryk Dudek, Martin Vaculik i Martin Smolinski, Teterow

Niedziela 01.09.2019
11:00
Drużynowe Mistrzostw Polski na miniżużlu, Krystia Gręda i Dominik Woźniak, Bydgoszcz
19:00 I półfinał PGE Ekstraligi, Stelmet Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław, W69