Aktualności

Wraca cykl #fejs2face. Przepytaj żużlowców Falubazu

Powraca #fejs2face, czyli cykl Waszych wywiadów z żużlowcami Falubazu Zielona Góra. Podczas zimowego zgrupowania naszej drużyny w Szklarskiej Porębie zadamy zawodnikom Wasze pytania.

Na, rozpoczynającym się za tydzień, obozie zimowym naszej drużyny przepytamy niektórych naszych zawodników. Właściwie zrobicie to Wy. Dajemy Wam szansę zapytania o co tylko chcecie żużlowców Falubazu. Jakiej słuchają muzyki, kto jest ich ulubionym aktorem, czy lubią chodzić do kina, jak spędzają czas wolny, czy potrafią gotować? To tylko przykłady pytań, które możecie zadać.

W Szklarskiej Porębie na Wasze pytanie odpowiedzą Piotr Protasiewicz, Martin Vaculik, Norbert Krakowiak i Mateusz Tonder.

Pytanie możecie zadawać w komentarzu pod postem na grupie #SuperFalubaz, lub przesyłać do nas na adres redakcja@falubaz.com. Nie zapomnijcie dopisać, komu mamy zadać pytania.