Piotr Protasiewicz
Piotr Protasiewicz
Piotr Protasiewicz
Urodzony: 25 stycznia 1975 roku

Dotychczasowe kluby w Polsce:
KS Morawski, Sparta Wrocław, Polonia Bydgoszcz, Apator Toruń, Falubaz Zielona Góra

Zespoły w sezonie 2018:
Polska: Falubaz Zielona Góra
Szwecja: Indianerna Kumla
Patryk Dudek
Patryk Dudek
Patryk Dudek
Urodzony: 20 czerwca 1992 roku

Dotychczasowe kluby w Polsce:
Falubaz Zielona Góra

Kluby w sezonie 2018:
Polska: Falubaz Zielona Góra
Szwecja: Dackarna Malilla
Grzegorz Zengota
Grzegorz Zengota
Grzegorz Zengota
Urodzony: 29 sierpnia 1988 roku

Dotychczasowe kluby w Polsce: ZKŻ Zielona Góra, Włókniarz Częstochowa, Unia Leszno

Zespoły w sezonie 2018:
Polska: Falubaz Zielona Góra
Szwecja: Vastervik Speedway
Michael Jepsen Jensen
Michael Jepsen Jensen
Michael Jepsen Jensen
Urodzony: 18 lutego 1992 roku

Dotychczasowe kluby w Polsce: Apator Toruń, Stal Gorzów, Włókniarz Częstochowa, Sparta Wrocław

Zespoły w sezonie 2018:
Polska: Falubaz Zielona Góra
Szwecja: Eskilstuna Smederna
Dania: Slangerup Speedway Klub
Kacper Gomólski
Kacper Gomólski
Kacper Gomólski
Urodzony: 2 marca 1993 roku

Dotychczasowe kluby w Polsce: Start Gniezno, Unia Tarnów, Apator Toruń, Wybrzeże Gdańsk

Zespoły w sezonie 2018:
Polska: Falubaz Zielona Góra
Szwecja: Dackarna Malilla
Jacob Thorssell
Jacob Thorssell
Jacob Thorssell
Urodzony: 24 lipca 1993 roku

Dotychczasowe kluby w Polsce:
Falubaz Zielona Góra, Włókniarz Częstochowa, Unia Tarnów

Zespoły w sezonie 2018:
Polska: Falubaz Zielona Góra
Szwecja: Rospiggarna Hallstavik
Anglia: Wolverhampton Wolves
Martin Smolinski
Martin Smolinski
Martin Smolinski
Urodzony: 6 grudnia 1984 roku

Dotychczasowe kluby w Polsce: ROW Rybnik, GKM Grudziądz, Apator Toruń, Start Gniezno, KSM Krosno

Zespoły w sezonie 2018:
Polska: Falubaz Zielona Góra
Niemcy: AC Landshut
Sebastian Niedźwiedź
Sebastian Niedźwiedź
Sebastian Niedźwiedź
Urodzony: 7 marca 1997 roku

Dotychczasowe kluby w Polsce:
Kolejarz Rawicz, Orzeł Łódź
Alex Zgardziński
Alex Zgardziński
Alex Zgardziński
Urodzony: 8 lutego 1997 roku

Dotychczasowe kluby w Polsce:
ZKŻ Zielona Góra
Mateusz Tonder
Mateusz Tonder
Mateusz Tonder
Urodzony: 22.11.1999 roku

Dotychczasowe kluby w Polsce:
ZKŻ Zielona Góra
Damian Pawliczak
Damian Pawliczak
Damian Pawliczak
Urodzony: 20 czerwca 1999 roku

Dotychczasowe kluby w Polsce:
Falubaz Zielona Góra
Wojciech Pilarski
Wojciech Pilarski
Wojciech Pilarski
Urodzony: 16 sierpnia1998 roku

Dotychczasowe kluby w Polsce:
ZKŻ Zielona Góra
Jakub Osyczka
Jakub Osyczka
Jakub Osyczka
Urodzony: 20.09.2000 roku

Dotychczasowe kluby w Polsce:
ZKŻ Zielona Góra
Mads Hansen
Mads Hansen
Mads Hansen
Urodzony: 26 czerwca 2000 roku

Zespoły w sezonie 2018:
Polska: Falubaz Zielona Góra
Dania: Region Verde Elitsport
Niemcy:
Adam Skórnicki
Adam Skórnicki
Adam Skórnicki
Trener pierwszej drużyny
Krzysztof Jabłoński
Krzysztof Jabłoński
Krzysztof Jabłoński
Trener juniorów
Aleksander Janas
Aleksander Janas
Aleksander Janas
Trener zielonogórskiej szkółki
Tomasz Walczak
Tomasz Walczak
Tomasz Walczak
Kierownik drużyny