Dojazd:

- samochodem: stadion znajduje się przy drodze wylotowej w kierunku Wrocławia (kierunek Racula, Nowa Sól, Głogów). Kierując się w stronę Zielonej Góry drogą S3 należy skorzystać z węzła południowego obok wsi Racula zjeżdżajac na drogę numer 270, a później kierując się w stronę miasta. Jadąc od strony węzła drogowego przy Raculi stadion znajduje się po lewej stronie ulicy Wrocławskiej.

- samolotem: w okolicy Zielonej Góry znajdują sie dwa lotniska. Port lotniczy Zielona Góra (IEG/EPZG) w Babimoście posiada regularnie połączenia z Warszawą (więcej informacji na lotnisko.lubuskie.pl). Ponadto w podzielonogórskim Przylepie znajduje się lotnisko z trawiastym pasem startowym (więcej informacji na azl.pl). Zarówno Babimost jak i Przylep są skomunikowane z Zieloną Górą komunikacją autobusową PKS (pks.zgora.pl) lub MZK (mzk.zgora.pl).

- komunikacja miejska: w kierunku stadionu kursują następujące linie autobusowe – 0, 10, 30, 33, 41, 80. Aktualny rozkład jazdy oraz mapę sieci można znaleźć na stronie Miejskiego Zakładu Komunikacji – mzk.zgora.pl. Bilety komunikacji miejskiej można zakupić w automatach zlokalizowanych na wybranych przystankach oraz we wszystkich autobusach.

- taksówki: Radio Taxi Bis 19-191, 603 339 191, 800 99 9191, 68 3262919