Współpracuj z najlepszymi


 Zielonogórski Klub Żużlowy Sportowa Spółka Akcyjna chciałby zaprosić Państwa firmę do współpracy reklamowo – marketingowej

Od wielu sezonów znajdujemy się w gronie najlepszych polskich drużyn i najprężniej działających klubów!

Warto podkreślić, że nasze starty w PGE Ekstralidze w obliczu sukcesu sportowego oraz modernizacji stadionu i zwiększenia pojemności trybun są bardzo korzystną okolicznością z punktu widzenia działań reklamowych i marketingowych. Spodziewamy się dalszego wzrostu frekwencji o 20%, do poziomu 16 000 osób na mecz. Widowiskowość i duży ładunek emocji sprawiają, że sport żużlowy cieszy się w całym kraju nieustannie rosnącym zainteresowaniem. Dowodem na to jest przedłużenie umowy z NC+ na transmisję spotkań Ekstraligi. Już w pierwszym sezonie współpracy liczba osób oglądająca w naszym kraju zmagania żużlowców zbliżyła się do miliona widzów!!! Dzięki temu doskonały wizerunek Państwa firmy byłby jeszcze bardziej rozpoznawalny i dostrzegany w oczach tysięcy odbiorców nie tylko z terenu naszego regionu, ale również w całym kraju i za granicą!

Sport żużlowy od 70 lat jest wpisany także w lokalną tradycję i stanowi najbardziej popularną dyscyplinę w naszym regionie. Mecze ligowe na stadionie w Zielonej Górze ogląda kilkanaście tysięcy widzów będących odbiorcami Państwa marki. Na widowiska żużlowe do naszego miasta przyjeżdżają także kibice z całego regionu lubuskiego, z kraju i zagranicy. Nie do ocenienia jest także przyjazne postrzeganie firmy angażującej się w życie lokalnej społeczności.

Jako organizatorzy, na pięknie położonym, modernizowanym stadionie, przygotowujemy przy blasku jupiterów piękne, wieczorne spektakle, z elementami artystycznymi, muzycznymi i pirotechnicznymi. Naszymi gośćmi ma meczach żużlowych są najbardziej znaczący przedsiębiorcy w regionie, władze samorządowe, parlamentarzyści oraz wybitne osobowości ze świata dziennikarstwa, filmu, mody czy sportu. W tym gronie organizujemy spotkania, podczas których można wymienić poglądy na temat współistnienia sportu i biznesu w naszym kraju oraz regionie.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!