Kocham Falubaz. Wspieram Stowarzyszenie ZKŻ

Drogi Kibicu zielonogórskiej drużyny!

Wspieraj talenty zielonogórskiego żużla! To nic nie kosztuje! Wystarczy przekazać Stowarzyszeniu ZKŻ, które prowadzi zielonogórską szkółkę żużlową, 1% należnego podatku dochodowego za 2017 rok.

Numer KRS: 0000156865

W sezonie 2018 o sile naszego zespołu będą decydować przede wszystkim wychowankowie: Piotr Protasiewicz, Patryk Dudek, Grzegorz Zengota, Alex Zgardziński, Mateusz Tonder.

Chłopcy, którzy teraz zdobywają pierwsze żużlowe szlify w szkółce marzą, by być jak oni - ich sportowi idole. Mogą im Państwo w tym pomóc, przeznaczając 1% należnego podatku dochodowego za 2017 rok na rzecz Stowarzyszenia ZKŻ, które prowadzi zielonogórską szkółkę żużlową.

Nasi adepci są ważną częścią zielonogórskiej żużlowej rodziny. Wierzymy, że wkrótce będą osiągać dobre wyniki. Przekazanie przez Państwa 1% należnego podatku dochodowego za 2017 rok na Stowarzyszenie ZKŻ ułatwi im rozwój sportowych umiejętności.

W rocznym zeznaniu podatkowym w części „WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP)” w rubrykę „Numer KRS” wystarczy wpisać: 0000156865, a w rubrykę „Wnioskowana kwota” wartość 1% należnego podatku dochodowego za 2017 rok!