Aktualności

W niedzielę Piknik z Falubazem w Mostkach

Dziś w Porcie2000 w Mostkach odbędzie się Piknik z Falubazem! Będzie to już 10. edycja festynu, w którym udział bierze cała zielonogórska drużyna.

Piknik z Falubazem w Mostkach to coroczne wydarzenia, które gromadzi tysiące kibiców. Przez cały dzień mogą oni korzystać z atrakcji Portu2000, mini zoo, punktów gastronomicznych, stref przygotowanych przez Falubaz Zielona Góra ale przede wszystkim mogą spotkać się z wszystkimi zawodnikami, zebrać autografy i zrobić pamiątkowe zdjęcie.

Podczas Pikniku z Falubazem na specjalnym stanowisku odbędzie się nabór do żużlowej szkółki Falubazu Zielona Góra. Trenerzy Aleksander Janas i Krzysztof Jabłoński czekać będą przede wszystkich na chłopców od 11 roku życia (szkolenie na motocyklach o pojemności 250 ccm), oraz od 14 roku życia (szkolenia na motocyklach o pojemności 500 ccm). Podczas naboru w Mostkach zostanie przeprowadzona krótka rozmowa z kandydatem na żużlowca oraz jego opiekunami, podczas której przedstawione zostaną warunki trenowania w zielonogórskiej szkółce. 

Grupa FnF'02 szykuje szczegolna niespodzianke i niepowtarzalna okazje do wziecia udziału w tworzeniu oprawy meczowej. Każdy Falubaziak, ktory pojawi sie na Pikniku z Falubazem bedzie mogl namalować sektorówke, która poźniej zostanie zaprezentowana na ligowym meczu.
 
O godzinie 17:00 na scenie rozpocznie się koncert Łukasza Łyczkowskiego z zespołem "5 RANO".

10. Piknik z Falubazem w Porcie 2000 w Mostkach:
- żużlowcy Falubazu Zielona Góra
- strefa Falubaziaka
- strefa Akademii Piłkarskiej Macieja Murawskiego Falubaz Zielona Góra
- prezentacja partnerów Falubaz Business Family
- prezentacja żużlowych motocykli
- fotozabawa FalubazSelfie 
- nabór do żużlowej szkółki Falubazu
- tworzenie sektorówki na mecz z Unią Leszno
- akrobatyczne przeloty samolotów
- koncert Łukasza Łyczkowskiego z zespołem "5 RANO"
- charytatywne licytacje
- punkty gastronomiczne
i wiele innych.