Aktualności

Ambitne plany Falubazu. Możliwe jazdy w Wittstock i Krsko.

Korzystne warunki atmosferyczne panujące od kilku dni w Zielonej Górze powodują, że coraz mocniej wyczekujemy pierwszego wyjazdu na tor i ścigania. To być może nastąpi już w drugim weekendzie marca.

Jeżeli będzie pogoda, to będziemy chcieli jeździć na torze w Zielonej Górze. Jeżeli pojawią się problemy to 11, 12 i 13 marca wybierzemy się do Krsko. Na 20 marca mamy zaplanowany sparing w Lesznie, a dzień później rewanż w Zielonej Górze. Następnie 27 marca pojedziemy trening punktowany w Rybniku, a 29 marca rybniczanie przyjadą do Zielonej Góry. Zostanie nam jeszcze jeden termin, czyli 31 marca. Ten dzień rezerwujemy sobie na trening indywidualny - powiedział nam Adam Skórnicki po piątkowej gali dla sponsorów.

Już dziś możemy do podanych wyżej terminów dopisać kolejne. Wstępnie ustalono, że 9 marca żużlowcy Falubazu wybiorą się do niemieckiego Wittstock na trening i sparing z tamtejszą drużyną MSC Wolfe. Niewykluczone, że kolejna jednostka treningowa odbędzie się na tym samym torze dzień później.

Plany treningowe i sparingowe Falubazu:
09.03 - sparing z MSC Wolfe w Wittstock
11.03 - 13.03 - treningi w Krsko
20.03 - sparing z FOGO Unią w Lesznie
21.03 - sparing z FOGO Unią w Zielonej Górze
27.03 - sparing z ROW-em w Rybniku
29.03 - sparing z ROW-em w Zielonej Górze

Do powyższej rozpiski dodać należy treningi przy W69 oraz starty naszych zawodników w turniejach indywidualnych. Wszystko wskazuje więc na to, że jeśli tylko dopiszą warunki atmosferyczne, to nasi zawodnicy będą mieli wystarczająco dużo okazji do jazdy i testów przed inauguracją rozgrywek PGE Ekstraligi. Ta już 5 kwietnia. W Zielonej Górze Falubaz podejmie Get Well Toruń.