Aktualności

Biznesowy początek "60 godzin z Falubazem"

Śniadanie biznesowe dla przedstawicieli firm, należących do Falubaz Business Clubu, to pierwszy i bardzo mocny akcent „60 godzin z Falubazem”. Spotkanie z udziałem całego zespołu odbyło się w gronie blisko 100 partnerów ZKŻ SSA, członków Falubaz Business Clubu, który działa jako platforma wymiany kontaktów między przedsiębiorcami a klubem.

Wydarzenie inaugurujące piątą edycję „60 godzin z Falubazem” było też wyjątkową okazją do złożenia gratulacji przez Prezydenta Miasta Zielona Góra Janusza Kubickiego dla złotych medalistów DMPJ i MMPPK: Damiana Pawliczaka, Norberta Krakowiaka, Mateusza Tondera i Jakuba Osyczki.

– Wasz sukces to powód do dumy dla wszystkich mieszkańców miasta. Życzę wygranych na kolejnych żużlowych torach – gratulował Prezydent Janusz Kubicki.

– Zaangażowanie klubu w szkolenie młodzieży przyniosło efekty w postaci złota w DMPJ po 31 latach i złota w MMPPK po 18 latach. Jak widać Falubaz długo czekał na juniorskie sukcesy, ale było warto – podkreślił trener Aleksander Janas, odpowiedzialny za szkolenie juniorów.

Spotkanie z włodarzem miasta i partnerami klubu było pierwszym punktem intensywnych trzech dni, podczas których Falubaz widuje się z kibicami, bierze udział w akcjach społecznych i integruje się w najbardziej znanych miejscach naszego miasta.