Aktualności

Centrum Nauki Keplera w Strefie Falubaziaka na Derbach

Przed nami ostatnia Strefa Falubaziaka podczas spotkań przy W69. Będzie to strefa dla zwycięzców, czyli wszystkich Falubaziaków, którzy dzielnie kibicowali naszej drużynie przez cały sezon. To właśnie oni przygotują wyjątkową niespodziankę dla całej naszej drużyny. Falubaziaki również zasłużyły również na medale dla siebie, za udział w strefach, festynach oraz dzielne kibicowanie naszej drużynie. Każdy falubaziak pomaluje swój własny medal oraz zawiesi go na szyję.

Gościem specjalnym strefy będzie CENTRUM NAUKI KEPLERA-CENTRUM PRZYRODNICZE. Falubaziaki będą miały okazje zobaczyć wiele ciekawych eksperymentów i doświadczeń. W strefie pojawi się zegar jodowy, chemiczny kameleon czy czarodziejskie, falubazowe kwiaty. Eksperci, którzy poprowadzą zabawy przygotowali również specjalne, przyrodnicze konkursy, z dodatkową żużlową kategorią. Oprócz niej, będą również inne falubazowe akcenty, takie jak tajemnicza brzmiące mini roboty na torze żużlowym czy falubazowe rybki.

Centrum przyrodnicze zaprezentuje również swoje mobilne stanowiska interaktywne, z których będzie mógł skorzystać każdy falubaziak z rodziną.

Dodatkowo na dzieci będzie czekać wiele atrakcji, które cieszyły się powodzeniem przez cały sezon: robienie własnych breloczków myszki miki, robienie odznak, kolorowanie planów lekcji i kalendarzyków, kolorowanie czapek, tworzenie własnych falubazowych szalików itd.