Aktualności

Dodatkowy "złoty" wariant dla karnetowiczów

Zielonogórski żużel przeżył wiele chwil załamania, ale Wy byliście z nami zawsze, niezależnie od wyniku i sytuacji. Wierzymy, że w nowej żużlowej rzeczywistości bez publiczności na meczach, także możemy na Was liczyć. 

Otrzymujemy wiele sygnałów od kibiców, że nie zamierzają zostawić swojego ukochanego klubu. Dla posiadaczy karnetów przygotowaliśmy trzy rozwiązania, które spotykają się z dużym entuzjazmem i zainteresowaniem – podkreśla prezes ZKŻ SSA Wojciech Domagała.

W podziękowaniu za Wasze zaangażowanie i wsparcie przygotowaliśmy jeszcze extra wariant, tzw. złoty, czyli możliwość kupna karnetu na sezon 2020. To będzie niezwykła pamiątka tego nietypowego sezonu.   

Extra wariantem objęte będą również osoby, które w określonym terminie zadeklarują, że nie przepisują / nie wymieniają / nie zwracają karnetu na sezon 2020.  W poniedziałek 18 maja opublikujemy szczegółowe informacje dotyczące sposobu wyboru wariantu wsparcia klubu. Tego dnia wznowimy także sprzedaż karnetów na sezon 2020.

WARIANT 1 - PRZEPISANIE KARNETU NA SEZON 2021
Zostań z nami na sezony 2020 i 2021! Przepisz swój karnet z sezonu 2020 na kolejny rok, a dodatkowo odbierz pakiet, w skład którego wchodzą:
- kontrakt z klubem na sezon 2021 - okolicznościowy certyfikat z podpisem zawodników naszej drużyny
- pierwszeństwo oraz dodatkowy rabat przy zakupie biletów na ewentualne mecze PGE Ekstraligi w sezonie 2020, które będą mogły odbyć się z ograniczonym udziałem publiczności
- falubazowy szal „HejHejFalubaz”
- video pozdrowienia lub życzenia nagrane na specjalną okazję od wybranego zawodnika
- udział w zamkniętym spotkaniu z zawodnikami Falubazu Zielona Góra, które odbędzie po zniesieniu zakazu zgromadzeń. 

Pamiętaj też, że zachowując karnet na sezon 2021 cały czas możesz korzystać z wyjątkowych ofert naszych partnerów. Szczegółowy pakiet atrakcyjnych rabatów zostanie przedstawiony wkrótce..

WARIANT 2 - WYMIANA KARNETU NA KARTĘ PODARUNKOWĄ LUB KLUBOWE GADŻETY
Zostań z nami w sezonie 2020, a wartość zakupionego karnetu wymień na kartę podarunkową lub gadżety w Sklepie Kibica!

WARIANT 3 - CZĘŚCIOWA WYMIANA KARNETU NA KARTĘ PODARUNKOWĄ LUB KLUBOWE GADŻETY, ORAZ ZNIŻKĘ NA KARNET NA SEZON 2021
Zostań z nami w sezonie 2020, a część wartości karnetu wymień na kartę podarunkową lub gadżety w Sklepie Kibica. Pozostała wartość będzie Twoim rabatem na karnet w sezonie 2021! Ostateczny podział wartości karnetu zależy od Ciebie.

WARIANT 4 ZŁOTY - ZAKUP LUB NIE ZDECYDOWANIE SIĘ NA ZWROT KARNETU NA SEZON 2020

Uwaga! Wszystkie trzy warianty dotyczą również niezrealizowanych voucherów uprawniających do aktywacji karnetów.

Nie możesz pozwolić sobie na skorzystanie z trzech pierwszych wariantów? Rozumiemy. Zwrot należności za karnet nastąpi w ciągu 180 dni od daty złożenia dyspozycji zwrotu. UWAGA! Do dokonania zwrotu niezbędny będzie paragon lub faktura, poświadczające zakup karnetu na sezon 2020.