Aktualności

Falubaz Business Club w walce z koronawirusem

Prezes Falubazu Zielona Góra - Wojciech Domagała, wystosował apel do kibiców, aby w obecnej, bardzo trudnej sytuacji, wspierać lokalnych przedsiębiorców, którzy w dużej większości są przyjaciółmi zielonogórskiego żużla. Pod patronatem Falubaz Business Clubu rozpoczynamy dziś akcję, w której promować będziemy oferty sponsorów naszego klubu, a Was zachęcać do korzystania z nich.

Przyjaciele Falubazu!  
Znaleźliśmy się w niezwykle trudnej i niespotykanej dotąd sytuacji. Konsekwencje walki z koronawirusem mogą być ogromne. Ale razem możemy temu przeciwdziałać. Codziennie otrzymujemy nowe informacje dotyczące nowych zachorowań i aktualnej sytuacji epidemicznej w naszym kraju, ale także na całym świecie. Na szczęście nasze społeczeństwo w znakomitej większości dostosowało się do zaleceń i ograniczyło swoją aktywność w ostatnich dniach. Budujące są także wszystkie wspaniałe akcje społeczne, mające na celu wsparcie tych, którzy są na pierwszej linii walki. Wszyscy jesteśmy pod dużym wrażeniem pracy wykonywanej przez służby medyczne w naszym kraju. Ich poświęcenie jest godne podziwu. Nie możemy jednak zapominać o innych aspektach naszego życia. Walkę z koronawirusem odczuje także gospodarka, szczególnie ta lokalna. Pomóc może każdy z nas. Jednocząc się możemy dokonać wielkich rzeczy. Jako falubazowa rodzina, wielokrotnie to udowadnialiśmy. Dlatego wspierajcie lokalsów - firmy, które działają tutaj, blisko nas, tuż za rogiem. W najbliższych dniach, wspólnie z członkami Falubaz Bussines Clubu będziemy promować przedsiębiorców, którzy są przyjaciółmi naszego klubu. My zawsze mogliśmy liczyć na ich pomoc, dziś to oni potrzebują wsparcia. Odwdzięczmy się im i zjednoczmy w tym trudnym czasie. Zróbmy to razem dla Zielonej Góry i naszego regionu!

Wojciech Domagała
Prezes Zarządu
ZKŻ SSA

Niebawem na falubaz.com oraz klubowych profilach w mediach społecznościowych, pierwsze efekty akcji. Szczególnie zachęcamy do dołączenia do facebookowej grupy kibiców Falubazu #HejHejFalubaz, gdzie na bieżąco będziemy przekazywać informacje dotyczące np. oferty lokalnych przedsiębiorców. Wszystkie informacje będziemy Wam także przekazywać za pośrednictwem aplikacji mobilnej Falubaz Live.