Aktualności

Trwa konkurs "Falubaz na urlopie 2019". Ponad 100 zgłoszonych zdjęć

Przed nami finałowe głosowanie w konkursie "Falubaz na urlopie 2019". Na zdjęcia czekamy do końca dnia, ale już teraz w galerii jest ponad 100 fotografii z Waszych wakacyjnych wypadów.

Do 1 października włącznie możecie wysyłać do nas zdjęcia z wakacyjnych wyjazdów. W naszym konkursie nie liczy się miejsce, gdzie zdjęcia zostały wykonane, ale jego oryginalność. Jedynym warunkiem udziału w zabawie jest obecność falubazowych akcentów.

I ETAP:
Do 01.10.2019 na adres redakcja@falubaz.com lub na profil Falubaz Facebook (w wiadomościach prywatnych) nadsyłać możecie Wasze zgłoszenia do konkursu. W wiadomości powinny znajdować się dane osobowe autora zdjęcia (imię i nazwisko, adres mail, oraz numer kontaktowy) oraz oczywiście zdjęcie (UWAGA! Jedna osoba może zgłosić do konkursu maksymalnie trzy zdjęcia) i miejsce jego wykonania. Wszystkie nadesłane fotografie publikowane będą w specjalnie stworzonej galeriI na facebookowym profilu Falubaz Facebook.

UWAGA!
Do konkursu można zgłaszać zdjęcia które:
- nie posiadają dodatków graficznych (napisów, ikon itd., itp.)
- jeśli przedstawiają Falubazowe gadżety, to są to oryginalne produkty zakupione w Sklepach Kibica, lub wypuszczone oficjalnie przez FC lub Grupy Osiedlowe
- nie przedstawiają treści uznanych za wulgarne lub obraźliwe

II ETAP:
Po zakończeniu I etapu, jury wybierze 20 najoryginalniejszych ich zdaniem fotografii.

III ETAP:
III etap konkursu rozpocznie się 02.10.2019 i potrwa przez kolejny tydzień do 09.10.2017. W tym czasie 20 najlepszych zdjęć trafi do głosowania otwartego. Na profilu Falubaz Facebook utworzona zostanie galeria w której każdy będzie mógł oddać głos klikając na "LUBIĘ TO!". Zdjęcie oraz film, które otrzymają najwięcej głosów zwycięży w konkursie. 

GALERIA ZDJĘĆ KONKURSÓW

NAGRODY:

I miejsce w kategorii FOTO
- karnet na mecze Stelmetu Falubazu w sezonie 2020 
- roczny zestaw kosmetyków od Johnson & Johnson
- voucher o wartości 100 złotych od Fresh Car na usługę czyszczenia samochodu

REGULAMIN KONKURSU