Aktualności

Falubaz potrenuje na wyjeździe. Przy W69 koncert Electronic Family

W przyszłym tygodniu przy W69 zamiast warkotu motocykli usłyszymy dźwięki muzyki elektronicznej. We wtorek 14 sierpnia na płycie murawy stadionu żużlowego odbędzie się festiwal Electronic Family. Tym samym żużlowcy Falubazu potrenują gościnnie na torach w innych miastach.

Sztab szkoleniowy jest przygotowany na taką sytuację i aktualnie dopina formalności związane z organizacją treningów na torach w innych miastach. Te mają odbyć się zarówno przed meczem w Częstochowie (12.08), jak i w Grudziądzu (19.08). W tygodniu poprzedzającym ostatni mecz rundy zasadniczej z Unią Tarnów (26.08), tor przy W69 będzie już do pełnej dyspozycji naszych zawodników.

Jak piszą organizatorzy festiwalu Electronic Family, będzie to jedno z największych wydarzeń związanych z muzyka trance w Polsce. Na scenie, która stanie na płycie stadionu przy W69, zaprezentują się m.in. ATB, Bryan Kearney czy Gareth Emery.

UWAGA! Wkrótce na Falubaz Facebook ogłosimy konkurs, w którym do wygrania będą wejściówki na festiwal Electronic Family. Obserwujcie nas uważnie.