Aktualności

#FalubazCamp2017 | Dziś początek obozu

Żużlowcy Falubazu Zielona Góra rozpoczynają dziś zimowy obóz w Szklarskiej Porębie. Przez tydzień będą trenować na nartach biegowych, zjazdowych oraz w sali gimnastycznej i terenie. Nasza drużyna ma się dziś wieczorem zameldować w ośrodku Norweska Dolina.

W tym roku nasz zespół zakwaterowany będzie w ośrodku Norweska Dolina, który składa się z dziewięciu ekskluzywnych willi nawiązujących do historii Doliny Siedmiu Domów - dzielnicy Szklarskiej Poręby zamieszkiwanej w XIX wieku przez wybitnych europejskich artystów i uczonych. Każda z willi ma swój unikalny charakter i wyjątkowe akcenty. Goście mają do dyspozycji 80 w pełni wyposażonych ekskluzywnych apartamentów Różnorodność w wyborze, zarówno w kwestii wystroju jak i wielkości, pozwala na dopasowanie do potrzeb każdego.

Bardzo się cieszymy, że zielonogórska drużyna zdecydowała się na organizację zgrupowania właśnie u nas”– mówi Marcin Rogoża – właściciel kompleksu a prywatnie zielonogórzanin i kibic Falubazu. „Doskonała lokalizacja naszej inwestycji  pozwoli na bezproblemowe korzystanie z dobrodziejstw Szklarskiej Poręby. Po ciężkich treningach zawodnicy będą też mogli skorzystać z odnowy biologicznej w naszym Centrum Rekreacyjnym. Mamy basen z przeciwprądem, jacuzzi a także kompleks  saun. Głęboko wierzymy, że obóz zimowy w Norweskiej Dolinie zaowocuje tytułem Drużynowego Mistrza Polski w nowym sezonie PGE Ekstraligi”. 

Trener Marek Cieślak do Szklarskiej Poręby zabiera dziewięciu zawodników. Z podstawowego składu zabraknie jedynie Jasona Doyla, oraz kontuzjowanego Damiana Pawliczaka. Po raz pierwszy z zespołem spotka się natomiast Szwed Jacob Thorssell, który jesienią przeniósł się do Falubazu z Częstochowy. 

W planie sześciodniowego zgrupowania znalazły się oczywiście narty biegowe oraz zjazdowe. Treningi na tych pierwszych odbywać się będą na Polanie Jakuszyckiej, natomiast na stoki nasza drużyna jeździć będzie do Harrachova. Popołudniami zawodnicy trenować będą w terenie oraz

Obóz zimowy w Norweskiej Dolinie rozpocznie się dziś wieczorem. Żużlowcy trenować będą m.in. na Polanie Jakuszyckiej oraz w sali gimnastycznej.

Zapraszamy do śledzenia naszych relacji z tegorocznego zgrupowania. Na falubaz.com oraz w serwisach społecznościowych na bieżąco będziemy Was informować o tym, co dzieje się w Szklarskiej Porębie. Wszystkich informacji szukajcie pod hashtagiem #FalubazCamp2017

 

Pełną ofertę Norweskiej Doliny można sprawdzić na www.aparting.pl