Aktualności

Falubaz znów w Norweskiej Dolinie

28 stycznia w Szklarskiej Porębie rozpocznie się przyszłoroczne zimowe zgrupowanie żużlowców Falubazu Zielona Góra. Po raz drugi miejscem zakwaterowania naszej ekipy będzie Norweska Dolina.

Zimowy obóz Falubazu potrwa od 28 stycznia do 4 lutego. Żużlowcy ten czas spędzą przede wszystkim na nartach, biegowych oraz zjazdowych, ale także w sali gimnastycznej i w terenie. Duża część obozu poświęcona będzie też na integrację. Skład naszej drużyny uległ poważnym zmianom, więc nowi zawodnicy będą mieli okazję do zaaklimatyzowania się w zespole. Udział w obozie w Szklarskiej Porębie wezmą nie tylko seniorzy, ale także juniorzy drużyny.

Norweska Dolina to dziewięć eksluzywnych willi nawiązujących do historii swego rodzaju fenomenu kulturowego - Doliny Siedmiu Domów - części Szklarskiej Poręby zamieszkiwanej przez artystów i uczonych. Każda z willi ma swój uniklany charakter, inspirowany tradycyjną architekturą norweską. Zastosowaliśmy wysokiej jakości, naturalne materiały budowlane a także wiele energooszczędnych rozwiązań. Wszystkie wille posiadają podziemne hale garażowe oraz windy. Teren Norweskiej Doliny będzie ogrodzony i monitorowany. Całość osiedla dopełniają Centrum Rekreacyjno - Konferencyjnego oraz ekskluzywna restauracja.