Aktualności

#FalubazCamp2021| Zielonogórzanie już w Świnoujściu

Za nami pierwszy dzień zimowego zgrupowania Falubazu w Świnoujściu. Zawodnicy są w miejscu, które doskonale znają z ubiegłego roku. – Baza noclegowa i sportowa bardzo nam odpowiadają, dlatego zdecydowaliśmy się ponownie wybrać tę lokalizację – mówi trener Piotr Żyto.

Niedługo po przyjeździe żużlowcy mieli zajęcia na plaży. Za przygotowanie kondycyjne na obozie odpowiada trener akrobatyki Jakub Rogoziński. Doskonale zna on możliwości naszych zawodników, ponieważ współpracuje z nimi przy corocznym zimowym przygotowaniu.

Było przy tym treningu sporo zabawy i śmiechu, ale nie zabrakło też rywalizacji i na pewno trochę wysiłku to chłopaków kosztowało – dodaje P. Żyto.

Już w poniedziałek od rana czeka ich pełna mobilizacja. Poranny rozruch zaplanowano o 7.30. Między 11.00 a 12.30 odbędą się zajęcia w terenie, od 16.30 do 18.00 trening na sali, a potem wieczorna regeneracja na saunie i basenie.  

Podczas pobytu w Świnoujściu nasza drużyna zakwaterowana jest z hotelu Interferie Medical Spa