Aktualności

#FalubazTyper | Wielkie emocje we Wrocławiu. Zadecydują detale
Ależ to będzie mecz. Jutro we Wrocławiu najważniejszy pojedynek sezonu 2019. Stelmet Falubaz jedzie bronić sześciopunktowej przewagi z pierwszego meczu. Betard Sparta chce potwierdzić swoją tegoroczną siłę i odrobić straty z nawiązką, a tym samym zameldować się w finale PGE Ekstraligi. 
 
LEGENDA ZIELONOGÓRSKIEGO ŻUŻLA ANDRZEJ HUSZCZA
BETARD SPARTA WROCŁAW - STELMET FALUBAZ ZIELONA GÓRA 44:46
Najbardziej wierzę w ambicję Piotra Protasiewicza. Wielokrotnie w tym sezonie ją udowodnił. Nasza drużyna zdaje sobie sprawę, jaka jest stawka tego meczu i podoła temu wyzwaniu.

ANALITYK ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH KRZYSZTOF GADUS
BETARD SPARTA WROCŁAW - STELMET FALUBAZ ZIELONA GÓRA 47:43
Zaliczka nie jest duża, ale im dłużej wynik będzie oscylował wokół remisu, tym większa presja spadnie na zawodników z Wrocławia. Co prawda Stelmet Falubaz całą przewagę może roztrwonić już w biegu juniorskim jednak to są play-offy i wszystko jest możliwe. Zielonogórscy seniorzy muszą pojechać tak zdeterminowani jak grają nasi koszykarze w Chinach. A wtedy finał będzie na wyciągnięcie ręki, a o marzeniach będzie decydował ostatni wyścig.

DZIENNIKARZ NC+ JAKUB ZBOROWSKI
BETARD SPARTA WROCŁAW - STELMET FALUBAZ ZIELONA GÓRA 47:43
Czekam na ten mecz z niecierpliwością. Nie ma wątpliwości że faworytem przed tym meczem jest Sparta. Nie tylko do wygrania meczu, ale całej rywalizacji ze Stelmetem Falubazem. Myszy nie są jednak bez szans. Jeśli Vaculik i Dudek pojadą na swoim poziomie i doskoczĄ do nich Jensen i Protasiewicz to na Olimpijskim sportowa wojna może trwać do piętnastego biegu. Sukces często przychodzi w nieoczekiwanych momentach. Absencja Pedersena może wpłynie jeszcze bardziej mobilizująco ma żużlowców Skórnickiego?

DZIENNIKARZ PORTALU PO-BANDZIE.COM.PL WOJCIECH KOERBER
BETARD SPARTA WROCŁAW - STELMET FALUBAZ ZIELONA GÓRA 47:43
To starcie charakterów, bo tu już jedna ekipa będzie przegrana i to bardzo. Po prostu nie zamelduje zadania nakreślonego przed sezonem.

BYŁY ŻUŻLOWIEC, EKSPERT NC+ PIOTR ŚWIDERSKI
BETARD SPARTA WROCŁAW - STELMET FALUBAZ ZIELONA GÓRA 50:40
Obstawiam 50:40. Uważam że na Stadionie Olimpijskim Sparta będzie inną drużyną, A brak Nickiego Pedersena i słaba postawa juniorów będzie bardziej widoczna.

DZIENNIKARZ GAZETY LUBUSKIEJ CEZARY KONARSKI
BETARD SPARTA WROCŁAW - STELMET FALUBAZ ZIELONA GÓRA 45:45
Kapitan Stelmetu Falubazu Piotr Protasiewicz twierdzi, że cała zielonogórska drużyna bardzo pragnie awansu do finału. Idąc dalej tropem wypowiedzi żużlowców Falubazu - Martin Vaculik z kolei twierdzi, że w obliczu kontuzji Nickiego Pedersena zespół jedzie na luzie psychicznym. Skoro jest pragnienie i jest luz, to dlaczego tego nie połączyć i nie sięgnąć po sukces. Bo żużlowców Stelmetu Falubazu ścigających się bez bez wielkiego obciążenia stać na dobry wynik we Wrocławiu.