Aktualności

Gala KSF24, czyli prezentacja drużyny już 22 marca!

Na to wydarzenie kibice Falubazu Zielona Góra czekają z niecierpliwością. 22 marca w hali Centrum Rekreacyjno-Sportowego w Zielonej Górze odbędzie się oficjalna prezentacja drużyny na sezon 2024!

Choć składy są znane dużo wcześniej, to oficjalna prezentacja zawsze budzi spore zainteresowanie kibiców. To dla nich okazja do spotkania z zawodnikami poza torem, zdobycia autografów i pamiątkowych zdjęć ze sportowymi idolami. Ostatnia prezentacja naszej drużyny odbyła się w Amfiteatrze w listopadzie 2018 roku, czyli przed sezonem 2019. Teraz czas na zmianę lokalizacji. Wracamy do hali CRS, gdzie odbywały się tak fantastyczne wydarzenia, jak prezentacja połączona ze świętowaniem 60. urodzin Andrzeja Huszczy: – Do dziś wspominam to wydarzenie, wielka, wzruszająca niespodzianka dla mnie, bo przyjechali moi wspaniali koledzy z różnych klubów. Mam nadzieję, że kibice też się wtedy świetnie bawili. Ale teraz czeka ich coś specjalnego, naprawdę wielkie show – zapowiada legendarny zielonogórski zawodnik, którego nie zabraknie także 22 marca.

Szykujemy wydarzenie, które kibice zapamiętają na długo. Po kilku latach przerwy wracamy nie tylko do organizacji prezentacji, ale także do hali CRS, która była już miejscem przedsezonowych spotkań z zawodnikami. Data tegorocznego wydarzenia nie jest przypadkowa. W hali CRS spotkamy się 22 marca, czyli dzień przed pierwszym sparingiem naszej drużyny. Formuła pozostanie tajemnicą do samego końca. Dziś mogę zdradzić, że udział wezmą nie tylko zawodnicy pierwszej drużyny, ale także nasi najmłodsi licencjonowani żużlowcy oraz adepci szkółki żużlowej. Wszyscy zaprezentują się na dwóch scenach, a całe wydarzenie będzie miało wyjątkową oprawę muzyczną oraz świetlną - zaznacza Michał Kociński z zielonogórskiego klubu.