Aktualności

INFORMATOR KIBICA przed 95. Derbami Ziemi Lubuskiej

Już w niedzielę mecz, który elektryzuje całe żużlowe województwo Lubuskie. Do Zielonej Góry na mecz z Falubazem przyjeżdża gorzowska Stal. Spotkanie to obejrzy przy W69 komplet kibiców. W sprzedaży pozostały ostatnie bilety, a my przedstawiamy najważniejsze informacje organizacyjne.

FALUBAZ ZIELONA GÓRA – STAL GORZÓW
27.05.2018

Otwarcie punktu sprzedaży biletów w Focus Mall i Auchan 9:00
Otwarcie kas przy stadionie 12:00
Otwarcie punkty akredytacyjnego 13:30 - 17:00
Otwarcie bram 14:30
Otwarcie Strefy Falubaziaka 14:30
Próba toru 16:00
Prezentacja drużyn 16:15
Pierwszy bieg 16:30

Sędzia: Krzysztof Meyze
Komisarz toru: 
Jacek Woźniak

BILETY

Bilety na mecz Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów kupicie w następujących miejscach:
 
Sprzedaż internetowa: www.biletynafalubaz.pl
 
Czwartek - Piątek
- Sklep Kibica w Focus Mall w Zielonej Górze (9:00 - 21:00)
- Sklep Kibica w Auchan w Zielonej Górze (9:00 - 21:00)
- Sklep Seven przy ul. Chopina w Zlonej Górze (10:00 - 14:00)
- Sklep AS w Żarach na ulicy Podchorążych 5 (7:00 - 23:00)
Sklep AS w Nowej Soli na ulicy Witosa 10 (7:00 - 23:00)
 
Sobota:
- Sklep Kibica w Focus Mall w Zielonej Górze (9:00 - 21:00)
- Sklep Kibica w Auchan w Zielonej Górze (9:00 - 21:00)
- Sklep Seven przy ul. Chopina w Zlonej Górze (10:00 - 14:00)
- Sklep AS w Żarach na ulicy Podchorążych 5 (7:00 - 24:00)
Sklep AS w Nowej Soli na ulicy Witosa 10 (7:00 - 24:00)
 
Niedziela:
- Sklep Kibica w Focus Mall w Zielonej Górze (9:00 - 21:00)
- Sklep Kibica w Auchan w Zielonej Górze (9:00 - 21:00)
- Sklep AS w Żarach na ulicy Podchorążych 5 (8:00 - 22:00)
Sklep AS w Nowej Soli na ulicy Witosa 10 (8:00 - 22:00)
 
Ceny biletów:
 
Sektory: I - J, K1 – K10, B – G,
Bilet normalny – 45 zł
Bilet ulgowy – 35 zł
Bilet dziecięcy – 10 zł
 
Sektory: A1 – A2
Bilet normalny – 55 zł
Bilet ulgowy – 45 zł
Bilet dziecięcy – 10 zł
 
Sektor VIP:
Bilet normalny – 200 zł
Bilet dziecięcy – 10 zł
 
Bilety rodzinne na sektor C:
1 os. dorosła + 1 dziecko – 46 zł
1 os. dorosła + 2 dzieci – 47 zł
1 os. dorosła + 3 dzieci – 48 zł
1 os. dorosła + 4 dzieci – 49 zł
1 os. dorosła + 5 dzieci – 50 zł
2 os. dorosłe + 1 dziecko – 81 zł
2 os. dorosłe + 2 dzieci – 82 zł
2 os. dorosłe + 3 dzieci – 83 zł
2 os. dorosłe + 4 dzieci – 84 zł
 
Podczas sprzedaży biletów obowiązywać będzie identyfikacja danych klienta, wobec czego przy zakupie biletu wymagane będzie podanie danych jego okaziciela (imię, nazwisko, pesel).
 
Bilet ulgowy przysługuje osobom uczącym się do 24 roku życia włącznie oraz powyżej 65 lat włącznie (decyduje dokładna data urodzenia)
 
Bilet dziecięcy przeznaczony jest dla dzieci do 13 roku życia (decyduje dokładna data urodzenia).
 
Bilety rodzinne można kupić tylko na sektor C.
 
Osobom niepełnosprawnym poruszającym się na wózkach inwalidzkich oraz im opiekunom przysługują specjalne bilety ulgowe w cenie 1 zł.
 
ZKŻ SSA zastrzega sobie prawo zmiany daty lub (i) godziny meczu.

ATRAKCJE PODCZAS MECZU

Najbliższa Strefa Falubaziaka odbędzie się pod hasłem KOCHAM FALUBAZ BO TO DUMA ZIEMII LUBUSKIEJ. W naszym lasku przy stadionie dzieci będą mogły wziąć udział w wielu wspaniałych zabawach związanych z naszym województwem oraz w specjalnym quizie wiedzy o derbach Ziemi Lubuskiej. Spośród wszystkich, którzy wezmą w nim udział rozlosujemy ciekawe nagrody.

Partnerem strefy jest Market Mrówka w Sulechowie. Dzięki nim dzieci otrzymają wspaniałe firmowe baloniki napełniane helem, słodkości czy kolorowanki. MotoMysz zyska również kompana do wspólnych zdjęć – wielką maskotkę mrówki. Nasz partner przygotował również nagrody specjalne, które rozdamy w ramach quizu oraz innych zabaw w strefie.

Nie zabraknie również stałych elementów naszej strefy:
- malowanie buzi
- kolorowanie malowanek z zawodnikami
- robienie odznak falubaziaka
- malowanie szalików
- zdjęcia na motocyklu żużlowym
- wielka gra FALUBAZOWE MEMORY  z DPD
- wyścigi motorków na sznurkach
- słodka chmurka czyli wata cukrowa od firmy SINERSIO
- lody od firmy NORDIS

Falubaz Selfie 
#FalubazSelfie to obowiązkowa zabawa kibiców Falubazu podczas meczów ligowych przy W69. Wspólnie tworzymy wielką galerię zdjęć, które sami wykonujecie będąc na stadionie żużlowym w Zielonej Górze. Przy okazji każdego ligowego spotkania otrzymujemy od 150 do 300 zdjęć pokazujących, jak kibicujecie i wspieracie Falubaz.

Przed nami wyjątkowe spotkanie. W niedzielę przy W69 będziemy świadkami 95. Derbów Ziemi Lubuskiej. Meczu ze Stalą Gorzów, który elektryzuje kibiców w całym województwie. Z tej okazji specjalna będzie także derbowa galeria #FalubazSelfie. Zabawę rozpoczynamy już dzisiaj, czyli potrwa ona aż 5 dni!

Na jakie zdjęcia od Was czekamy? Aby wziąć udział w zabawie w galerii #FalubazSelfie musicie spełnić minimum jeden z trzech warunków:
1. Na zdjęciu ubrani będziecie w koszulkę derbową Falubaz Pany 
2. Na zdjęciu widoczna będzie derbowa fotoramka 
3. Zdjęcie wykonane zostanie podczas niedzielnego meczu Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów

Zdjęcie, które spełnią jeden z trzech warunków, trafią do galerii zdjęć, utworzonej na profilu Falubaz Facebook. Na Wasze zdjęcia (przesyłajcie je do nas w wiadomościach prywatnych na Facebooku) czekamy do poniedziałku 28 maja do godziny 12:00. 

Kolejnym etapem zabawy jest głosowanie na trzy najlepsze zdjęcia. Aby oddać głos na wybraną fotografię, wystarczy ją polubić. Każdy z Was może zagłosować na dowolną liczbę zdjęć. WIĘCEJ INFORMACJI O ZABAWIE

Kapitalny wzrok
Ciekawie zapowiada się przerwa po 13 biegu, kiedy to wybrana z trybun osoba weźmie udział w konkursie Kapitalny Wzrok. Polega on na odnalezieniu dużej głowy Piotra Protasiewicza, która ukryta będzie na jednym z sektorów. Nagrodą w zabawie będzie BON NA 100 ZŁOTYCH OD OPTYK EDOR.

Nordis Typer
Przed wybranymi biegami niedzielnego spotkania będziecie mogli wytypować icch konkretny wynik. Nagrodą za zwycięstwo będzie... KARTON LODÓW OD FIRMY NORDIS, który otrzymacie dosłownie chwilę po zakończeniu wyścigu.

Ciekawe nagrody do wygrania
Tradycyjnie już podczas ligowego meczu w Zielonej Górze rozlosujemy atrakcyjne nagrody wśród osób, które zakupiły karnet lub bilet na mecz. 

MARKET MRÓWKA SPONSOREM 95. DERBÓW ZIEMI LUBUSKIEJ

Miło nam poinformować, że sponsorem 95. Derbów Ziemi Lubuskiej został budowlany market Mrówka z Sulechowa. Zapraszamy na wspólne świętowanie pierwszych urodzin marketu Mrówka. 9 czerwca od godziny 8:00 czekać będą na Was liczne promocje, rabaty oraz nagrody. Mnóstwo atrakcji sprawi, że wspaniale spędzicie z nami ten dzień.

Znajdziecie nas w Sulechowie przy ulicy Żwirki i Wigury 2e. Mrówka – wszystko dla Twojego domu. Do zobaczenia!

 
 
 

WEJŚCIE NA STADION

Każda strefa zielonogórskiego stadionu ma przydzielone dla niej wejście. Jest to ważne z tego powodu, że posiadacz karnetu/biletu na dany sektor dotrze do niego tylko i wyłącznie wejściem dedykowanym temu sektorowi. Wejścia na stadion obsługuje elektroniczny system dostępu, który przy wejściu  weryfikuje poprzez sczytanie danych z kart kibica lub kodu kreskowego z biletu.

- Wejściem 1 (W1) wchodzą kibice, którzy posiadają karnety/bilety na sektory K1 - K10.
- Wejściem 2 (W2) mogą wejść osoby posiadające wejściówki na sektory I - J oraz Media.
- Wejście 3 (W3) przeznaczone jest dla kibiców drużyny gości.
- Wejściem 4 (W4) wchodzą kibice posiadający karnety/bilety na sektory D - H3.
- Wejście 5 (W5) przeznaczone jest dla osób posiadających wejściówki na sektory A1, A2, B oraz C.
- Wejście 6 (W5) to wejście dla posiadaczy karnetów i biletów na sektor VIP.
- Posiadacze platynowych kart wchodzą bramą od strony ul. Wrocławskiej na wysokości budynku klubowego.

W przypadku problemów z wejściem na W69 każdy posiadacz wejściówki może skorzystać z pomocy kas reklamacyjnych w których na bieżąco rozwiązywane wszystkie problemy. Punkty reklamacyjne zlokalizowane są przy wejściu W2 oraz w ostatniej kasie przy wejściu W4.

W trakcie meczu informacji w zakresie ruchu, poruszania się wokół stadionu i na nim udziela policja i ochrona, do zaleceń których należy się dostosować.

WZGLĘDY BEZPIECZEŃSTWA

Policja przypomina, że istnieje bezwzględny zakaz wnoszenia i posiadania alkoholu oraz materiałów pirotechnicznych. Wszystkie osoby, które nie zastosują się do tego zakazu, będą surowo karane.

W sytuacjach, gdy zachowanie poszczególnych osób wskazywałoby na spożycie alkoholu, nie będą one wpuszczane na stadion zgodnie z regulaminem. Przy wejściu na stadion będą przeprowadzane badania alko-testem.

Ze względu na ograniczone możliwości parkingowe policja oraz ZKŻ SSA zwracają się z gorącą prośbą, by kibice z Zielonej Góry przybyli na mecz pieszo lub wybrali komunikację miejską. Parking pomiędzy stadionem a cmentarzem będzie ogólnodostępny.

W zakresie ruchu i przemieszczania się wokół stadionu i na samym obiekcie informacji będzie także udzielać policja i ochrona, do zaleceń których należy się dostosować.

W przypadku zakłócania porządku policja i ochrona będzie korzystała ze wszystkich przysługujących jej uprawnień. Ze względów bezpieczeństwa i zgodnie z Regulaminem Stadionu i Regulaminem Imprezy ZKŻ SSA posiadacz biletu i karnetu oraz Karty Kibica powinien zachować te dokumenty przez cały czas pobytu na stadionie i okazać je na każdą prośbę służb ochrony lub policji.

Kibice są zobowiązani do zapoznania się z Regulaminem Stadionu i Regulaminem Imprezy ZKŻ SSA. Za jego złamanie, m. in. wejście w strefy niedozwolone, jak: pas bezpieczeństwa, tor, murawa, ogrodzenia, maszty itp. Organizator jest uprawniony do nałożenia kary finansowej w wysokości 20 tysięcy złotych. Na bramach mogą być przeprowadzane kontrole osobiste. Z tego powodu organizatorzy proszą kibiców o wyrozumiałość. Ma to podnieść poziom bezpieczeństwa na stadionie.

Od momentu otwarcia bram stadionu będzie funkcjonował monitoring, obejmujący swoim zasięgiem wszystkie miejsca na widowni oraz na koronie stadionu.